Finansbank'tan Türkiye'nin en hesaplı nakit avans kartı

Finansbank'tan Türkiye'nin en hesaplı nakit avans kartı

Artık kredi kartından nakit avans çekip yüksek faiz ve komisyon ödeme devri kapandı. CardFinans Nakit ile, çok uygun faizlerle limitiniz dahilinde dilediğiniz kadar nakit avans çekebilirsiniz. Hiçbir komisyon ödemeden nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Komisyonsuz, çok uygun faizle nakit avans çekmenin rahatlığı Finansbank şubelerinde sizleri bekliyor!

CardFinans Nakit sahibi olmak için hemen en yakın Finansbank şubesine uğrayın, limitiniz için başvuruda bulunun, rahat edin. Aklınızı kullanın, CardFinans Nakit kullanın!

Başvuru için gerekli belgeler

Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı)
İkametgah Belgesi veya son tarihli cep telefonu faturası
Gelir Belgesi
CardFinans Nakit ile neler yapabilirsiniz?

Herhangi bir Finansbank şubesine girip, CardFinans Nakit’i gösterdiğinizde hesabınızdan istediğiniz kadar para çekebilirsiniz.
Ayrıca; kartınızla sadece Nakit24/Nakit24 Ekstra ATM-otomatik vezne makinelerinden değil, Türkiye’nin 5000’e yakın noktasında hizmet veren Ortak Nokta ATM- otomatik vezne makinelerinden ve Ziraat Bankası ATM’lerinden de para çekebilirsiniz.*
Yurtdışında Electron/Plus ya da Maestro/Cirrus amblemlerini gördüğünüz tüm ATM-otomatik vezne makinelerinde CardFinans Nakit’i kullanarak para çekebilirsiniz. Yine aynı amblemleri gördüğünüz her yerde, kartınızla vadesiz hesabınızdan alışveriş yapabilirsiniz.
* Ortak Nokta ve Ziraat Bankası ATM’lerinden CardFinans Nakit ile yapacağınız Bakiye Görüntüleme işlemlerinden 50 Ykr. Para Çekme işlemlerinden 3 YTL masraf alınmaktadır.

Yeni alışveriş ve Banka kartınız: CardFinans Nakit

CardFinans Nakit ile, ATM şifrenizi kullanarak alışveriş de yapabilirsiniz. Çünkü, CardFinans Nakit Maestro ya da Electron işareti gördüğünüz her yerde nakit yerine geçer. Alışveriş öncesi, ATM’den para çekmenize gerek kalmaz. CardFinans Nakit’i verip şifrenizi girerek, harcamalarınızı vadesiz hesabınızdan yapabilirsiniz. Böylece hiç risk almazsınız, üstünüzde taşımadığınız için paranız her zaman bankada güvende olur.

Nakit24/Nakit24 Ekstra’larda Yapılan İşlemler:

Banka kartı işlemleri

Para Transferi
Hesaba Havale
Talimatlı Havale
Hesaba/Karta (Ücretsiz) Para Transferi
Hızlı EFT

Hesap Adres İnceleme
Hesap Bakiyesi Sorgulama
Adres İnceleme
Hesap özeti

Şifre Değişiklik

Hesaba Anında Zarfsız Para Yatırma*

Para Çekme

Yatırım İşlemleri
Repo
Repo Kırma
Fon Alış
Fon Satış
Fon Fiyatları Görüntüleme
Portföy Görüntüleme

Hızlı Para Çekme
*Bu işlem sadece Nakit24 Ekstra’larda yapılabilmektedir.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir