Fortis, Kredimbenim şubesi açtı

Fortis, Kredimbenim şubesi açtı

Fortis, yeni bir hizmet modelini devreye sokarak ilk ‘KredimBenim’ şubesini Mahmutbey’de hizmete açtı. Özellikle banka şubelerinin olmadığı bölgelerde açılması planlanan KredimBenim şubeleri, sadece kredi başvurularını değerlendirecek.

KredimBenim şubeleri, banka şubelerinin bulunmadığı bölgelerde yaşayanların her türlü ihtiyacı için nakit kredi verecek. Sadece nakit kredi hizmeti verecek olan bu şubelerde, işlemler çok daha hızlı sonuçlandıracak. Başvuruları onaylanan müşterilere uygun vade ve faiz oranlarıyla nakit kredi sağlanacak.

KredimBenim şubeleriyle ilgili bir açıklama yapan Fortis Perakende Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, şunları söyledi: “Fortis olarak perakende bankacılıkta hızla büyüyoruz. Tüketici kredileri alanında attığımız bu yeni adımın büyük ilgi göreceğini ve büyümemize ivme kazandıracağını düşünüyorum. KredimBenim şubeleri ile yeni bir hizmet modelini hayata geçiriyoruz. Bu şubelerimiz sadece nakit kredi işlemlerine odaklanacaklar. Nakit kredi isteyen müşterilerimize etkin ve hızlı bir hizmet sunacağız. Küresel bilgi birikimimiz ve yerel uzmanlığımız bize yenilikçi ve kaliteli hizmetleri, uygun maliyetlerle müşterilerimize sunma fırsatı sağlıyor. Önümüzdeki yıl, KredimBenim şubelerinin sayısını artırmayı planlıyoruz.”

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir