Fortisbank'tan Istanbul'lu Esnafa Kredi

Fortisbank'tan Istanbul'lu Esnafa Kredi

Fortis Bank Türkiye daha önce anlaşma sağladığı meslek kuruluşları arasına İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı da kattı. İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile imzalanan anlaşma ile Türkiye genelinde anlaşma sağladığı ve Fortis Bank’ın özel kredi imkanlarından faydalanan meslek kuruluşu sayısı 100’ü geçti.

İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile yapılan anlaşma kapsamında oda üyeleri 50 bin liraya kadar krediyi 36 aya kadar vade imkanı ve aylık yüzde 1,73 faiz oranı ile kullanabilecekler. Ayrıca anlaşmayla, birlik üyesi işletmeler Fortis Bank Türkiye’nin sunduğu uygun koşul ve vade seçenekleri ile finansman desteği alabilecekler.

Fortis Bank Türkiye ve İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odası arasındaki anlaşma hakkında detaylı bilgiyi İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Fortis Bank İstanbul Şubelerinden alabilirsiniZ.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir