Fortis'ten borç transfer kredisi

Fortis'ten borç transfer kredisi
Fortis, bireylerin borçlarını kapatabilmesi amacıyla Borç Transfer Kredisi uygulaması başlattı.

Fortis, bireylerin başka bankalardaki kredi kartı ve bireysel kredi borçları ile kamu kurumlarına ait borçlarını kapatabilmesi amacıyla “Borç Transfer Kredisi” uygulamasını başlattı.

Fortis’ten yapılan açıklamaya göre, Borç Transfer Kredisi, borçların 60 aya kadar vade ile geri ödenmesini sağlıyor. Borç Transfer Kredisinin ödemeleri, doğrudan doğruya müşterinin başvuru talimat formunda belirtmiş olduğu diğer bankalardaki kredi kartlarına veya kredi hesaplarına yapılıyor.

Fortis Perakende Bankacılıktan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi konuya ilişkin değerlendirmesinde, Borç Transfer Kredisinin temelinde bireylerin farklı yerlere olan borçlarını tek tek yönetmek yerine, uygun faiz, eşit taksit ve 60 ay vade avantajıyla sadece Fortis’e geri ödeme yapma avantajı elde etmesini sağladığını, böylelikle bankalara, kamu kurum ve kuruluşlarına borcu olanların, ödemelerini kontrollü bir şekilde yapabildiklerini, Borç Transfer Kredisinin büyük ilgi görmesini beklediklerini kaydetti.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

2 Comments

 1. ben yıllardır borc ode ode bıtıremedım toplu bır yerdende para bulup kapatamadım artık yeter duzenlı bır maasım var ama hıc bır banka bana kredı vermıyor artık bunaldım toplam 8000 tl borc bır fırsat verılse aylık taksıtlere bolunse belkıde 24 ay sonrası bıtmıs olacak bende rahatlayacam aile huzurumda olacak lutfen yardımcı olun lutfen 0532646****

  1. Sayın Engin Bey;
   Bankalar daha önce kullanmış olduğunuz kredilerin taksit ödemelerini geciktirmişseniz ya da varsa kredi kartı borçlarınızı geç ödemişseniz kredi siciliniz bozulmuş olabilir.
   Size tavsiyemiz eğer bankaya ipotek gösterebileceğiniz gayrimenkulleriniz varsa ipotekli kredi seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.
   Ayrıca borçlarınız için sitemizden güncel Borç Transfer Kredisi Kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir