Fortis'ten İdeal Kart Sahiplerine Tam Koruma

Fortis'ten İdeal Kart Sahiplerine Tam Koruma

Fortis, Fiba Sigorta ile İdeal Kart sahiplerine İdeal Güvenlik Planı adlı yeni bir ürün sunmaya başladı.

Fortis, Fiba Sigorta ile yaptığı anlaşma dahilinde İdeal Kart sahiplerine İdeal Güvenlik Planı adlı yeni bir ürün sunmaya başladı:.

İdeal Güvenlik Planı ile Fortis, İdeal Kart sahiplerini ölüm, sakatlık, gasp, kapkaç gibi beklenmeyen durumlara karşı teminat altına alıyor.

İdeal Güvenlik Planı, İdeal Kart’ın çalınması, kopyalanması ya da usulsüz kullanılması sonucunda yasa gereği müşterilerinin üzerinde bulunan 150 YTL tutarındaki maddi sorumluluğu üstleniyor. Yine bu plan dahilinde, İdeal Kart sahiplerinin, kapkaça uğramaları, çanta, anahtar, cüzdan ve ehliyetlerinin gasp edilmesi gibi durumlarda kimlik yenileme masrafı 850 YTL’ye kadar karşılanıyor.

Ayrıca, İdeal Kart sahiplerinin herhangi bir kaza sonucu ölmesi veya sakat kalması nedeni ile ilgili ayın kredi kartı hesap bakiyesini ödeyememesi halinde, son ekstredeki toplam borç bakiyesi 6.000 YTL’ye kadar güvence altına alınıyor.

Bunlara ek olarak, İdeal Güvenlik kapsamında kaza sonucu ölüm ve kaza sonucu sürekli sakatlık durumlarında İdeal Kart sahiplerine sağlanan teminat 20.000YTL’yi buluyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir