Fortis'ten Konut Kredi Kampanyası: Sahibinden Mortgage!..

Fortis'ten Konut Kredi Kampanyası: Sahibinden Mortgage!..

Herkesin konut sahibi olmakla ilgili beklentisi farklı. Kiminiz yatırım amacıyla konut sahibi olmak istiyor, kiminiz daha çok kira geliri elde etmek için istiyor, kiminiz kira ödemekten kurtulmak için istiyor…

İşte bu yüzden biz de herkesin kendi ihtiyacına göre şekillenen Mortgage ürünleri hazırladık.

Ev sahibi olmayı her anlamda hayal olmaktan çıkardık.

Farklı beklentilere ve ihtiyaçlara yönelik olarak hazırladığımız Mortgage ürünlerimizden kendinize uygun olanını seçin, istediğiniz eve istediğiniz zaman geçin.

Peki siz hangi Mortgage’ı tercih edersiniz?

Gelin Fortis’e, YTL’de 10 yıla, dövizde 25 yıla varan çok uzun vade seçenekleri ve bütçenize en uygun ödeme koşullarıyla sizi de hemen ev sahibi yapalım.

İndirimli MORTGAGE
Uzun vadede, kira öder gibi taksitlerle ve piyasa koşullarına göre oluşan en uygun faiz oranlarıyla herkesi ev sahibi yapmak istiyoruz. Üstelik bir miktar ek komisyon ödeyerek faiz oranını kendiniz de ayarlayabilirsiniz. Siz de İndirimli Mortgage’dan yararlanın, beğendiğiniz eve hemen kavuşun.

Aylık eşit taksitli
Al-Kirala MORTGAGE
Diyelim ki ev alıp kiraya vererek gelir elde etmek istiyorsunuz. Veya hem kira geliri kredi taksitinin bir bölümünü karşılasın hem de ev sahibi olayım diye düşünüyorsunuz. Al-Kirala Mortgage tam size göre. Çünkü elde edeceğiniz kira gelirini kredi taksidi geri ödemesinde kullanabileceğiniz şekilde kredinizi veriyoruz.

Aylık eşit taksitli
Evini değiştir MORTGAGE
Diyelim ki bir eviniz var ve siz onu satmadan yeni bir konut almak daha büyük bir eve çıkmak istiyorsunuz. Ya da yeni bir ev beğendiniz ve hemen oraya taşınmak istiyorsunuz ama eski evinizi satmak için belli bir süreye ihtiyacınız var. O zaman Evini Değiştir Mortgage tam size göre. Çünkü ödemesiz dönemli veya belli bir süre sadece faiz ödemeli dönemli seçenekleri var.

Aylık eşit taksitli
İsteyene 6 ay ödemesiz.
İsteyene 24 ay sadece faiz ödemeli.
İnşaat halinde olana MORTGAGE
Bir eviniz var ve henüz yapım aşamasındaki yeni bir konuta girmek istiyorsunuz. Sahip olduğunuz, yani halen oturmakta olduğunuz evi ipotek göstererek yeni eviniz için kredi kullanabilirsiniz. Üstelik ödemesiz dönemli veya belli bir süre sadece faiz ödemeli seçenekleri de var.

Aylık eşit taksitli
İsteyene 6 ay ödemesiz.
İsteyene 24 ay sadece faiz ödemeli.
Kazandıran MORTGAGE
Vadesiz mevduat hesabınızda tutacağınız tutarlar size kredinizde faiz indirimi olarak geri dönüyor. Yani ne zaman ihtiyacınız olsa paranızı kullanabiliyorsunuz. Hesabınızda tuttuğunuz paralar için ise bir sonraki aya özel faiz indirimi kazanıyorsunuz.

Aylık eşit taksitli
İlk ev için MORTGAGE
Hep kirada oturdunuz ve artık ilk evinizi almak istiyorsunuz. Fakat elinizde yeteri kadar birikim yok. Dert değil. İlk Ev İçin Mortgage bunun için var. Üstelik ilk 2 yıl yeni evin masrafı olur, zevke göre döşemek, yaptırmak için ekstra masraf olur diyenlere ilk 24 ay sadece faiz ödemeli seçeneğimiz de var.

Aylık eşit taksitli
İsteyene 24 ay sadece faiz ödemeli.
Yeni mezunlar için MORTGAGE
Üniversiteden mezun oldunuz veya master programını bitirdiniz ve düzenli işinize başladınız. Ev sahibi olmak istiyorsunuz ama ileride şimdi alabileceğiniz evden çok daha güzelinde veya büyüğünde gözünüz var. Ne yapacaksınız? Önce şimdi finanse edebileceğiniz eviniz için 2 yıl boyunca sadece faiz ödemeli olarak mortgage kullanıyorsunuz. Sonrasında daha büyük bir ev hayal ediyorsanız, dilerseniz Mortgage’ınızı yenileyebiliyorsunuz.

Aylık eşit taksitli.
İsteyene 24 ay sadece faiz ödemeli.
Rezerv MORTGAGE
Evin ekspertiz değerinin %75’ine kadar kredi vermemize rağmen siz mesela %30’u kadar kredi almayı yeterli buldunuz. Ama sonradan ortaya çıkabilecek ihtiyaçlarınız için ikinci bir kredi kullanma ihtimalinizi göz önüne alarak örneğin %60’lık ipotek koydurdunuz. Böylece 2 yıl içinde açıkta kalan, yani fark oluşturan ipotek dahilinde ekspertiz işlemi yapılmasına gerek kalmadan ve ek teminat göstermeden ikinci bir kredi daha kullanma şansınız oldu.

Mevcut kredi riskiyle birlikte konut değerinin %75’ine kadar
Aylık sabit ödemeli
İlk 3 ay ödemesiz
İlk 6 ay sadece faiz ödemeli
Ek teminatsız
Zaten ev sahibi olana MORTGAGE
“Sahip olduğum evi ipoteğe vereyim, alacağım düşük faizli krediyi hangi ihtiyacım varsa ona kullanayım… Mesela küçük bir yat alayım veya çocuğumu yurtdışında okutayım” diyorsunuz. İşte bu durumda sahip olduğunuz konutlardan herhangi birine ipotek koydurarak dilediğiniz harcama için finansman sağlayabilirsiniz.

Aylık eşit taksitli
İlk 3 ay ödemesiz
İlk 6 ay sadece faiz ödemeli
Sahip olunan herhangi bir konuta ipotek
Yeniden Finansman MORTGAGE
Mortgage Türkiye’de başladı ve siz başka bir bankadan gidip mortgage kredinizi ve evinizi aldınız. Fakat sonra baktınız ki piyasa koşulları değişti ve Fortis’in Mortgage Kredisi size daha cazip geldi. Hemen eski kredi bakiyenizi kapatıyoruz ve yeni cazip koşullu Mortgage Kredinizi veriyoruz.

Aylık sabit ödemeli
İlk 3 ay ödemesiz
İlk 6 ay sadece faiz ödemeli
Projeye MORTGAGE
Henüz proje veya yapım aşamasında olan konutlar için çeşitli inşaat şirketleriyle yaptığımız anlaşmalar çerçevesinde kullandırdığımız kampanyalı mortgage ürünümüzden de yararlanabilirsiniz. Ancak koşullar projeden projeye değişebileceğinden detaylı bilgi için sizi şubelerimize bekliyoruz.

Aylık sabit ödemeli.
Tüm Ürünlerde
Konut değerinin %75’ine kadar kredi
YTL kredilerde 120 aya (10 yıl), dövize endeksli kredilerde 300 aya (25 yıl) varan vade opsiyonları
Krediyle birlikte Kredili Hayat Sigortası, DASK ve Yangın Sigortası yaptırma imkanı
Teminat olarak ipotek

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir