Garanti Avans Hesap ile Hemen Paranızı Çekin

Garanti Avans Hesap ile Hemen Paranızı Çekin

Hayat sürprizlerle dolu ve hayatın her alanında beklenmedik ihtiyaçlarla karşı karşıya kalabiliyoruz. Hiç beklemediğimiz ve hazırlıklı olmadığımız bir dönemde nakit paraya ihtiyaç  duyabiliyor ve o an nakit bulmakta zorluk yaşayabiliyoruz. Garanti Bankası Avans Hesap tam da bu ihtiyaçlar için hazırlanmış harika bir ürün.. Garanti Avans Hesap faiz oranları ile yüz güldürürken, anında nakit çekme olanağı ile de oldukça fazla rağbet görüyor.

Garanti Avans Hesap ile Hemen Paranızı Çekin

Garanti Bankası Avans Hesap ile para lazım olduğunda bunu hiç etmeyeceksiniz. İstediğiniz anda en yakın banka ATM ‘sine giderek kolayca nakit para çekebileceğiniz Avans Hesap pek çok kolaylığı da sizler için sağlıyor. Bu kolaylıklardan en önemlisi limitiniz nispetinde dilediğiniz miktarda para çekip dilediğiniz zamanda geri ödeme imkanı sağlaması.. Yani bugün çektiğiniz paranın ödemesini elinize para geçtiğinde aynı gün bile yapabilir ve ekstra faiz ödemek zorunda kalmazsınız. Para durumunuzun uygun olmaması durumunda ise ödemeyi 1 ay sonra yapabiliyorsunuz. Üstelik bir ay sonunda bir miktar ödeme yaparak borcu erteleme şansınız da bulunuyor.

Garanti Avans Hesap Başvurusu

Garanti Bankası Avans Hesap Başvurusu yapmak da çok kolay.. Zaten Garanti Bankası müşterisi olanlar internet ya da cep şubeden kolayca Avans Hesap Başvurusu yapabilirler. Banka müşterileri tabiki internet üzerinden başvuru kanalları haricinde banka şubeleri ve telefon şubesi  aracılığı ile de Avans Hesap açılışlarını gerçekleştirebiliyorlar. Daha önce Garanti Bankası ile çalışmamış olanlar ise önce Garanti Bankası şubelerine giderek banka müşterisi olup sonra da Avans Hesap açılışını talep edebiliyorlar.

Garanti Avans Hesap Maliyeti (Faiz ve Masrafları)

Garanti Bankası’nın Avans Hesabı ile alakalı en çok merak edilen konuların başında bu hesap ile kullanılacak paranın maliyetinin ne olacağı.. Yani bu hesaptan kullanacağım x miktar para için ne kadar faiz ya da masraf öderim sorusu en sık karşılaşılan soru.. Bizler de şimdi sizleri aydınlatmak için detaylı bilgiler vereceğiz..

Bankanın sağlamış olduğu Avans Hesap hizmetinin şu an itibari ile aylık akdi faiz oranı % 2,15 olarak belirlenmiş. Yani bu da demek oluyor ki bu avans hesaptan kullanacağınız 1000 Lira için 30 gün sonra 1025,80 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Ya da daha büyük ihtiyaçlarınız için 5000 TL avans kullanırsanız bir ay sonra ödemeniz gerekecek toplam tutar 5129 Lira oluyor.

Avans hesaba mutlaka 1 ay ya da 30 gün sonra da ödeme yapmak zorunda değilsiniz. Örnek olarak kullanmış olduğunuz 5000 Lira için 7 gün sonra ödeme yapmak istediniz. Bu durumda 5034,40 TL ödeme yaparak avans hesabınızı kapatabiliyorsunuz. Avans hesap limiti bireysel kullanımlarda 15.000 TL ‘ye kadar çıkabiliyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir