Garanti Bankasi 5 Dakikada Kredi Vermeye Devam Ediyor

Garanti Bankasi 5 Dakikada Kredi Vermeye Devam Ediyor

Garanti Bankası 5 dakikada İhtiyaç Kredisi vermeye devam ediyor. Türkiye’nin en hızlı kredi veren bankası olduklarını bildiren banka yetkilileri, kredi için gerekli evrakların hazırlanıp bankaya müracaat edilmesi halinde 5 dakikada İhtiyaç Kredisi’ni alabileceğinizi belirtiyor.

Garanti Bankasından 5 dakikada kredi alabilmeniz için yanınızda bulunması gereken evraklarsa şöyle;

* Nüfus Cüzdanı: Üzerinde Vatandaşlık Numarası bilgisi yer alan Nüfus Cüzdanı

* Adres Belgesi: Güncel Adresinizi gösteren son 3 aydan birine ait güncel Sabit Telefon / Doğalgaz / Elektrik / Su Faturası veya son 1 ayda alınmış İkametgâh Senedini

* Gelir Belgesi: Çalışma şeklinize göre gereken gelir belgesi aşağıdaki gibidir.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

1 Comment

  1. ben kayseri ilinde polis memuru olarak görev yapıyorum.yeni yılın ilk altı ayı itibarı ile 2500 tl civarı maaşım olacak. Kayseri Sivas caddesi şubesinden konut için. 29.12.2010 tariihinde 100.000. tl kredi talebim oldu.Ancak olumsuz yanıt geldi.<Gerekçe yeterli maaş alamıyormuşum. Asgari ücretin 600 tl olduğu bir ülkede. ben 1270 tl'yi ödeyemecek miyim.Bu tutumdan dolayı çok kırıldım.Ayrıca polis baekıma üyeyim. Ve bu güne kadar gerek kredi karı gerekse kullandığım tüketici kredisini hep zamanından önce ödeyen bir vatandaşım. Eğer yanıt verir yada değerlendirirseniz gerçekten sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir