Garanti Bankası Bayram Kredisi 2015

Garanti Bankası Bayram Kredisi 2015

Garanti Bankası Ramazan Bayramı Kredisi Kampanyası‘nı ilk duyuran bankalardan… Bayram Kredileri içinde en uygun ve cazip kredi kampanyalarından olan Garanti Bayram Kredisi ayda % 0,99 ‘dan başlayan faiz oranları ile 100.000 TL’ye kadar Bayram Kredisi kullanabilme fırsatı sunuyor.
.
Garanti Bankası Bayram Kredisi Kampanyası kapsamında ayda 353,45 TL taksitle 3000 TL, ayda 361,42 TL taksitle 10.000 TL ya da ayda 714,41 TL taksitle 20.000 TL Bayram Kredisi kullanılabiliyor. Garanti Bankası kampanya ile 15.000 TL’ye kadar Bayram Kredisi kullanmak isteyenlere internet üzerinden şubeye gitmeden anında kredi kullanma kolaylığı da sağlıyor.
.
Kampanyada kullanılacak kredi vadesi ve tutarına göre aylık kredi taksitlerinin değiştiği Garanti Bankası Bayram Kredisi Ramazan Bayramı‘na kadar devam edecek. Bu süre içerisinde Bayram Kredisi Başvurusu yapacak tüm ihtiyaç sahipleri Garanti Bayram Kredisi‘nin uygun kampanya koşullarından yararlanabilecekler.
.
Garanti Bankası Bayrama Özel Kredi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler Garanti Bankası şubelerini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize merak ettikleri soruları sorabilirler.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Hasan Doğan

Hasan Doğan Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olup, özel bir şirkette finans danışmanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda çeşitli ekonomi yayınlarına yazarlık hizmeti de veren yazarımız uluslararası pek çok yayında da adından söz ettirmiş başarılı bir ekonomisttir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir