Garanti Bankasi "Ekonomi Canlandirma Paketi"ni Duyurdu

Garanti Bankasi "Ekonomi Canlandirma Paketi"ni Duyurdu

Garanti Bankası, ekonomik krizle iyice durgunlaşan piyasaların canlanmasına katkıda bulunmak ve ertelenen tüketici ihtiyaçlarını gidermek için “Ekonomik Canlandırma Paketi” adı altında bir tüketici kredisi paketi açıkladı.

Garanti’den yapılan yazılı açıklamaya göre Ekonomik Canlandırma Paketi çerçevesinde aylık yüzde 1,19 faizle ve 119 TL kredi masrafı ile tüketici kredisi kullanılabilecek.

Ayrıca bu destek kredisini kullanan müşteriler, kredi kullanımından sonra Garanti Bonus yada Flexi kredi kartları ile yapacakları alışverişlerde de üç kat bonus kazanacaklar.

Paket çerçevesinde işsizlik sigortası da sunulmuş olup, işsiz kalmanız durumunda ortaya çıkabilecek olumsuz durumları da gidermiş olacaksınız. Ekonomik Destek Paketi hakkında detaylı bilgi almak için size en yakın Garanti Bankası şubesine uğramalısınız.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir