Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Garanti Bankası kuruluşundan itibaren tüm müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermeyi, yüksek müşteri memnuniyeti inancı ve amacıyla müşterilerinin tüm sorunlarını gidermeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda müşterilerine en uygun faiz oranlarında ve en esnek vade imkanlarında birbirinden avantajla krediler sunmaktadır. Garanti Bankası tarafından sizlere sunulmakta olan bu krediler sayesinde yeni bir ev ve araç sahibi olabilir, acil ihtiyaçlarınızı anında giderebilir, işinizi istediğiniz şekilde geliştirebilir ve yeni yatırımlar yapabilirsiniz. Ayrıca oldukça uygun faiz oranları ve geniş vade seçenekleri sayesinde bütçenizi hiç zorlamadan kredi geri ödemenizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Kredi Detayları

Garanti Bankası tarafından müşterilerine sunulmak olan bu avantajlı kredi imkanlarından biri de Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi’dir. Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi sayesinde tüm acil ihtiyaçlarınızı anından giderebilir ve yapmış olduğunuz planları hayata geçirme eyleminize devam edebilirsiniz. İşte, Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi faiz oranları ve kredi detayları:

  • Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi ile sizlere sunulan vade imkanları en az 3 ay ve en fazla 48 ay olarak belirlenmiştir.
  • Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi faiz oranları 25 bin TL tutarındaki krediler için yüzde 1,33 ve 50 bin TL tutarındaki krediler için ise yüzde 1,14 olarak belirlenmiştir.
  • 25 bin TL kredi tutarı için ödemeniz gereken kredi tahsis ücreti 125 TL ve vergi ile sigorta ücretleri dahil olmak üzere tüm diğer ücretler 375 TL olacaktır.
  • 50 bin TL kredi tutarı için ödemeniz gereken kredi tahsis ücreti 250 TL ve vergi ile sigorta ücretleri dahil olmak üzere tüm diğer ücretler 750 TL olacaktır.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi için Gereken Belgeler

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi için gereken belgeler aşağıda sizlere aktarmış olduğumuz belge ve evrakları kapsamaktadır:

  • İnternet bankacılığı seçeneğinden yararlanarak başvuruda bulunacaksanız, sadece nüfus cüzdanınız yeterli olacaktır.
  • Kamu personeli iseniz kamu personeli olduğunuzu gösteren bir belgeye ihtiyacınız olacaktır.
  • İnternet ya da mobil bankacılık ile başvuruda bulunacaksanız T.C. vatandaşı olmanız gerekmektedir. Ayrıca bu başvuru türleri için Garanti Bankası müşterisi olmak zorunludur.
  • Şube başvuruları için Kimlik Bilgileri gerekmektedir.
  • Maaş bordrosu, SGK belgesi ve gelir belgesi gerekmektedir.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi başvurusu yapmak için Garanti Bankası’nın resmi internet sitesine girip ilgili bilgi formunu doldurarak, mobil bankacılık yöntemiyle başvuru talebinde bulunarak veya sizlere en yakın Garanti Bankası Şubesi’ne giderek başvurunuzu gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir