Garanti BBVA Konut Kredisi Taksitlerini Ödüyor

Garanti BBVA Konut Kredisi Taksitlerini Ödüyor

Garanti BBVA konut kredisi taksitlerini ödüyor.. Garanti BBVA konut kredisinde yeni bir kampanyayı hayata geçiriyor ve müşterilerin son 2 taksit, 4 taksit veya 6 taksidini karşılıyor. Garanti Bankası tarafından belirlenen koşullara uygun kredi kullanan müşteriler taksit ödemelerinde rahatlığın keyfini sürecekler.

Garanti BBVA Konut Kredisi Taksitlerini Ödüyor

Garanti BBVA Mortgage tarafından hayata geçirilen Taksitler Garanti BBVA’dan kampanyası 31 Ekim 2019 ‘a kadar geçerli olacak. İlgili kampanya kapsamında, kullanılan kredinin vadesine bağlı olarak Garanti BBVA, müşterilerin son 2 ay, 4 ay veya son 6 aydaki kredi taksitlerini karşılayacak.

Kampanya maksimum 750.000 Lira’lık konut kredileri için geçerli olurken; vade sayısı 60 ay ile 83 ay arasındaki konut kredilerinde son 2 taksit, vade süresi 84 ay ile 19 ay arasında olan konut kredilerinde son 4 taksit ve vade aralığı 120 ay ile 240 ay arasında bulunan konut kredilerinde ise son 6 taksit Garanti BBVA tarafından ödeniyor.

Taksitler Garanti BBVA’dan

Garanti BBVA Kampanyaya İlişkin Açıklama Yaptı

Kampanyayla ilgili olarak görüş bildiren Garanti BBVA Mortgage Yöneticisi Murat Atay “Konut finansmanında yenilikçi eserlerimizle her müşterilerimiz için fark yaratmaya, onlara en müsait kaidelerle kredi kullandırmaya çaba ediyoruz. Yeni konut almak isteyen ve kredisini bankamızdan kullanan müşterilerimiz için hayata geçirdiğimiz Taksitler Garanti BBVA ’dan kampanyasının da bu manada yeni bir soluk getireceği inancındayız. Mahsusen son 2 ayda konut satışlarında yaşanan hareketlilik sevindirici bir grafik sergilerken, müşterilerimizin taksitlerini üstlendiğimiz yeni kampanyamızın da sektöre avantajlar sunarak konut almak isteyenleri mutlu edeceğini düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: wolinka

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir