Garanti'den % 0 Faizli Sonbahar Kredisi

 
.
Garanti Bankası duyurmuş olduğu yeni Sonbahar Kredisi dahilinde % 0 Faiz ile İhtiyaç Kredisi kullandıracağını açıkladı. Garanti Bankası tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre tüm ihtiyaç sahipleri kampanya süresince 60 aya varan vade seçenekleri ile ve 100.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçları için Faizsiz Kredi kullanabilecekler. Üstelik gelir belgesiz ve ikametgahsız, sadece nüfus cüzdanınızla krediye kolayca başvurabiliyorsunuz…
.
Garanti Bankası’nın % 0 Faizli Sonbahar Kredisi kampanyası kapsamında 12 ay taksitle 3000 TL Faizsiz Kredi kullanarak aylık 250 TL ödemelerinizi rahat rahat gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu kampanyada ödeyeceğiniz toplam ücret de 250 TL, sigorta ve vergiler ise 272,50 TL oluyor. Kampanya ile Yüz Bin TL ye kadar olan ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz.
.
Garanti Bankası‘nın kısa süre için % 0 Faiz ile İhtiyaç Kredisi kullandırdığı kampanya hakkında daha ayrıntılı bilgilere Garanti Bankası şubelerini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

2 Comments

    1. Merhaba Gülizar Filiz Ün;
      İlgili kredi kampanyasının süresi dolmuştur maalesef.. Sitemizden diğer güncel kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir