Garanti'den Konut Kredisi Kullananlara Mujde

Garanti'den Konut Kredisi Kullananlara Mujde

Garanti Bankası, yeni müşteri bulmak için her bankanın düzenlediği kampanyaların yanında, mevcut müşterilerini de memnun edebilmek için çeşitli kampanyalar düzenliyor.

Garanti Bankası bu kezde Konut Kredisi kullandırdığı müşterilerini hatırlayarak, onlar için oldukça avantajlı bir alışveriş kampanyası hazırladı. Kampanyadan mevcut Garanti müşterilerinin yanı sıra, bankadan yeni kredi kullanacak müşteriler de faydalanabilecekler.

Garanti Bankası’nın Konut Kredisi kullanan müşterileri için hazırladığı avantajlı alışveriş kampanyasının detayı ise şöyle;

* Garanti müşterileri 31 Aralık 2009 tarihine kadar İklimsa Mağazalarında yapacakları klima ve kombi alışverişlerinde %12’lik indirimden faydalanacaklar.

* Garanti müşterileri yine 31 Ekim 2009 tarihine kadar Setur aracılığı ile gerçekleştirecekleri yurt içi otel rezervasyonlarında %15, kişiye özel yurt dışı seyahatlerde ise %10 indirim şansına sahip olacaklar.

* Ve yine Garanti müşterileri Ciner Gazete Dergi, Doğuş Yayın Grubu ve Doğan Burda bünyelerindeki dergilere %45’e varan oranlarda indirimle abone olma şansı yakalayacaklar.

Belirttiğimiz fırsatlardan yararlanmak için gerekli olan kampanya kodunu Garanti Bankası size mail yolu ile bildirecektir. Ancak size ulaşmaması halinde kampanya@garantimortgage.com adresine mail atarak da kampanya kodunuzu alabilirsiniz. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi için http://www.garantimortgage.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir