Garanti’den Şirketlere Corporate Travel Card

Garanti’den Şirketlere Corporate Travel Card

Garanti, ticari kart ailesine bir yenisini daha ekledi. Corporate Travel Card, ön ödemeli altyapısıyla Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor.

Türkiye’de ödeme sistemlerinin lideri Garanti, ticari kart ailesine bir yenisini daha ekledi. Şirket çalışanlarına verilen avans ödemelerini kontrollü ve pratik bir hale getirmek amacıyla geliştirilen Corporate Travel Card, ön ödemeli altyapısıyla Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. İstenilen kişi adına ve belirlenen tutarda para yükleme olanağı sunan sistem, şirketlere operasyonel rahatlık, kolay muhasebeleştirme ve harcama kontrolü sağlıyor. Corporate Travel Card kullanan şirketler, toplu olarak ya da kart bazında raporlama talebinde bulunabilirken, belge beyanına gerek kalmadan avansların nerelerde harcandığını kolaylıkla takip edebiliyor.

Şirketler kredi limitini sabitlemeden, özellikle kısa süreli ya da değişken iş harcamalarını Corporate Travel Card ile karşılayabiliyor. Çalışanlar ise bireysel hesaplarını ya da kredi kartlarını kullanmak, nakit avans alıp yanında taşımak yerine, tek bir kartla tüm harcamalarını gerçekleştirebiliyor. Kartla, yurtdışı da dahil VISA /Plus ağı kapsamındaki tüm işyerlerinde harcama yapabilen çalışanlar, diledikleri ATM’yi kullanarak, bulundukları ülkenin para biriminden kolay ve masrafsız şekilde nakit çekebiliyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir