Garanti'den yeni kredi kartı

Garanti'den yeni kredi kartı

Garanti’den yepyeni bir kredi kartı. Tüm dünyada geçerli American Express ayrıcalıklarından da yararlandıracak.

Garanti Bankası; Türkiye’nin ilk çipli ve çokmarkalı kredi kartı Bonus ile uluslararası alanda güvenilirliğiyle kabul gören American Express’in sunduğu ayrıcalıklı hizmetleri birleştiriyor. American Express logosuyla kullanıma sunulacak “Bonus Platinum Card”, diğer Bonus Card çeşitlerine oranla daha yüksek seviyede bonus kazandırırken, tüm dünyada geçerli American Express ayrıcalıklarından da yararlandıracak.

Bonus Platinum, Türkiye’de Garanti’nin 250.000’in üzerindeki üye işyerinde, yurtdışında ise milyonlarca American Express üye işyerinde bonus kazanma ve taksit fırsatı sunacak. Ayrıca, American Express’in anlaşmalı olduğu yüzlerce mağaza, otel ve restoranda özel ayrıcalıklar ve indirimler sağlayacak. Mevcut Bonus Card kullanıcıları, ikinci kart olarak Bonus Platinum almak isterlerse, yıllık kart ücretini “tek kart” için ödeyecek. Geniş kapsamlı seyahat ve alışveriş sigortasıyla kart sahibini güvence altına alan Bonus Platinum, kullanıcılarına Garanti Asistan’ın yanı sıra concierge hizmetleri de sunacak. Bonus Platinum sahipleri, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’ndeki VIP Lounge “Zone”dan ücretsiz faydalanma ayrıcalığını elde ederken, dileyenler Priority Pass Card ile tüm dünyadaki 500’ü aşkın havaalanında CIP salonundan yararlanabilecek.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Mehmet Sezgin, “American Express ile işbirliğimizde 1 yılı geride bıraktık. Bu süre içinde 3 bireysel, 2 ticari kredi kartını kullanıma sunduk. Verimli işbirliğimiz, kredi kartı konseptini değiştiren ve kısa sürede Türkiye’nin en beğenilen kart programı haline gelen Bonus’un American Express ayrıcalıklarıyla birleştiği Bonus Platinum Card ile devam ediyor. Ülkemizin en yaygın üye işyeri ağına sahip olan ve alışverişlerde bonus kazandırarak bedava alışveriş fırsatı sunan Bonus Card’a American Express Card’ın özelliklerini eklemekten mutluyuz. Bonus Platinum, çok yakın zamanda ayrıcalıklı hizmet almak isteyen tüm tüketicilerin kartı olacak.” dedi.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir