Gelin Adayı Hanife Gürdal Başını Açtı

Gelin Adayı Hanife Gürdal Başını Açtı

Gelin adayı Hanife Gürdal başını açtı, türbanı çıkardı ve sosyal medyada olay olmayı başardı.. Hanife Gürdal, ilk kez katıldığı bir evlilik programları ile adını duyurmuş ve evlilik programları sayesinde fenomen olmayı başarmıştı. Pek çok kesim tarafından tanınan ünlü gelin adayı Hanife, başörtüsünü çıkarması ile yeniden gündem konusu olmayı başardı.. Hanife Gürdal, başını açtığını sosyal medya hesabından duyurdu. Tahmin edileceği gibi bu karar sonrası sosyal medyada pek çok tartışma, eleştiri ve destek paylaşımları da arka arkaya geldi..

Gelin Adayı Hanife Gürdal Başını Açtı

Geçtiğimiz yıllarda televizyon kanallarında yer alan evlilik programları sayesinde tanınan ve adından sık sık söz ettiren ünlü gelin adayı Hanife Gürdal, yine gündem olmayı başardı. Önce Hanife ‘nin yine evlilik programlarından yakın arkadaşı olan Sevgi Akiska, Instagram hesabından bir hikaye paylaştı. Sevgi Akiska arkadaşı Hanife Gürdal’ın türbanı çıkardığını duyurdu. Kısa süre sonra da Hanife sosyal medya hesabından başını açtığını duyurdu. Ve sonra da yeni bir İnstagram hesabı açtı..

Evlilik programları sayesinde Instagram takipçi sayısının hızla artmasıyla da butik reklamları yapmaya ve gelirini bu yolla sağlamaya başlamıştı gelin adayı Hanife Gürdal.. Bir ara pompa görevlisi olarak bir akaryakıt istasyonunda çalışmaya başladığına dair haberler medyaya düştü. Ortada izdivaç programları kalmayınca unutuldu ve gündemden düştü uzunca bir süre.. Ancak bu sessizliğin ardından şok bir açıklama ile yeniden gündem olmayı başardı.

Gündemde kalmak için midir bilinmez ancak Hanife’nin arkadaşı Sevgi Akiska, Hanife Gürdal ‘ın türbanı çıkardığını duyurdu. Haliyle bu konu gündem oldu.. Tepkiler de gecikmedi..

Gelin Adayı Hanife Gürdal Kimdir ?

Hanife Gürdal, 1995 yılında İzmir’de Torbalı ilçesinde doğmuştur. 3 kardeşi vardır. Tam adı Hanife Ömrüm Gürdal olan Hanife lise mezunudur. 164 cm boyunda ve 59 kg. ağırlığındadır.

Hanife Gürdal, 2015 yılının Şubat ayında ATV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Esra Erol’un yaptığı evlendirme programına katıldı. . İlk programında Umut isimli bir gence talip oldu. Umut tarafından reddedildikten sonra Hanife, 10 ay boyunca gelen tüm taliplerini reddetti. 10 ayı aşkın süredir Esra Erol ‘un programında talibini arayan Hanife Gürdal, daha sonra 2015 yılının Kasım ayından itibaren Fox TV ‘de yayınlanan Zuhal Topal’ın evlendirme programında taliplerini aramaya başladı. Bugüne kadar hiç evlenmemiş olan ve taliplerini bekleyen Hanife Gürdal, karşısına çıkan taliplere ise bugüne kadar hep ret cevabını verdi.

19 Ekim 2016 tarihinde Popstar Bayhan Gürhan, Zuhal Topal ‘ın sunduğu izdivaç programına katıldı. “Öyle deli gibi esme başım dönüyor” şarkısını söyleyerek stüdyoya giren Bayhan, Hanife Gürdal ‘a talip oldu. Hanife, Bayhan ‘la yakından görüşmeyi kabul etti.

2017 yılında TV8 kanalında başlayan Aşk-ı Roman dizisinde dizi oyunculuğuna başladı. Hanife Gürdal, geçtiğimiz yılda ise bir akaryakıt istasyonunda pompa görevlisi olarak çalışmaya başlamıştı.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir