Genç Çalışan Kredisi Akbank'ta

Genç Çalışan Kredisi Akbank'ta

Akbank Genç Çalışan Kredisi adı ile düzenlemiş olduğu yeni kredi kampanyasında genç çalışanlara çok önemli kredi kolaylıkları sağlıyor. İster kamuda, ister özel sektörde çalışsın 40 yaşının altındaki tüm çalışanlar bu önemli kredi avantajlarından yararlanabiliyorlar. Akbank Genç Çalışan Kredi Kampanyası ile tüm çalışan gençlere yen bir sıfır otomobil sahibi olma fırsatı sunuyor.. Üstelik Kademeli Artan Taksit avantajı ile ilk yıl düşük taksitler ödeyip sonraki yıllarda kredi taksitleri kademeli olarak artıyor.
Akbank Genç Çalışan Kredisi yeni bir ev araba sahibi olmayı oldukça kolaylaştırıyor. Çok önemli avantajların bir arada sunulduğu Genç Çalışan Kredisi’nden yararlanmak için maaşlı olarak bir işyerinde çalışıyor olmanız yeterli… Aylık 1,19 faiz oranı ile 48 aya varan vadelerle kredi kullanabileceğiniz Akbank Genç Çalışan Kredisi ile istediğiniz markadan sıfır bir otomabil satın alabiliyorsunuz. Satın alacağınız araba için önce düşük taksitlerle ödemenizi başlatıyorsunuz ve bütçenizi de zorlamıyorsunuz.

Akbank Genç Çalışan Kredi Kampanyası ile 40.000 Lira’lık bir Taşıt Kredisi kullanıldığında ilk yıl taksit ödemeleriniz 790,58 TL oluyor. İkinci yıl kredi taksitleri 1027,75 TL’ye, üçüncü yıl 1336,08 TL’ye ve dördüncü yılda ise 1736,90 TL ‘ye yükseliyor. Böylece her yıl artacak gelirinizle yani yükselecek maaşınızla artan kredi taksitlerinizi de zorlanmadan ödeyebilecek ve 0 km yepyeni bir arabanın sahibi olabileceksiniz.
Hayalindeki otomobile Kademeli Artan Taksit avantajı ile sahip olmak isteyen tüm genç çalışanlar kampanya hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için kendilerine en yakın Akbank şubelerini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize konu hakkında tüm merak ettiklerini sorabilirler.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir