Günde 10 Lira'ya 10.000 TL Kredi Akbank'ta

Günde 10 Lira'ya 10.000 TL Kredi Akbank'ta

Akbank Direkt Kredi ile telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan kredi kullanıp sadece dakikalar içerisinde paranızı elinize almaya ne dersiniz? Üstelik banka şubesine gitmeden, size en yakın ATM’den paranızı çekebiliyorsunuz. Akbank‘ın ayda % 1,14 ‘ten başlayan faiz oranları ile kredi kullandırdığı Akbank Direkt Kredi ile 100.000 TL’ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz.
.
Akbank Direkt Kredi Kampanyası‘nda %1,14 faiz oranı 1-48 ay vadede Akbank şubelerinden kullanılan 30 bin TL üzerindeki kredi tutarları için geçerli.. %1,25 faiz oranı 1-48 ay vadede Akbank şubelerinden kullanılan 20 bin TL üzerindeki kredi tutarları için, %1,30 faiz oranı 1-48 ay vadede Akbank şubelerinden kullanılan 10 bin TL üzerindeki kredi tutarları için geçerli oluyor.. Maksimum kredi vadesi 48 ay olarak belirlenmiş olup 3 ay taksit erteleme tercih edenler kredilerini en fazla 45 aya kadar vadelendirebiliyorlar.
.
Akbank Direkt Kredi ile günde 10 TL Taksitle 10.000 TL Kredi, Günde 15 TL Taksitle 15.000 TL Kredi kullanabiliyorsunuz. İnternet üzerinden banka şubesine gitmeden kredi kullanmak isteyenler 15 bin Lira’ya kadar kredi başvurusunda bulunabiliyorlar. Kredi Başvurusu‘nun onaylanması halinde internet ya da cep şubesine girerek kredinizi anında kullanabiliyorsunuz. Kredi taksitlerinizi 3 ay erteleyebileceğiniz ödeme planınızı da internet üzerinden seçebiliyorsunuz.
.
Akbank Direkt Kredi hakkında daha detaylı bilgi almak için Akbank şubelerini ziyaret edebilir, 444 25 25 numaralı Akbank Telefon Bankacılığını arayabilir ya da Akbank Kredileri hakkında merak ettiklerinizi site editörlerimize sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Mustafa Kulaksız

Mustafa Kulaksız 2 çocuk sahibi ve mutlu bir ailesi vardır, yazarlık hayatına ise hobi olarak başlamışken bi anda herşey değişti ve tüm işi yazarlık oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir