Günde 2 Lira'ya 5 Bin, Günde 4 Lira'ya 10 Bin Lira Kredi

 
.
Finansbank; Günde 2 simit parasına evlenilir mi? Günde bir tost parasına ev döşenir mi? ve Günde bir çikolata parasına bütün borçlar ödenir mi? soruları ile dikkatleri üzerine çekerek Günde 2 TL’ye 5000 TL ve Günde 4 TL’ye 10.000 TL kredi verdiği kampanyasına devam ediyor. Bizce Mümkün sloganı ile tüm bu sorulara EVET cevabını veren Finansbank kampanya kapsamında her türlü ihtiyacınız için 10000 Lira’ya kadar kredi kullanabilirsiniz.
.
3 ay kredi geri ödemesiz olarak kredi kullanabileceğiniz kredi kampanyasında azami vade 60 ay olarak belirlenmiş. 60 ay vadeli 5 bin TL ve 10 bin TL için taksit ertelemesiz düzenli ödeme planında, ilk 12 ay taksit tutarları 60 TL ve 120 TL olarak gerçekleşirken, yıllık artış tutarları ise sıra ile 45 TL ve 90 TL olarak gerçekleşiyor.  Taksitlerini 3 ay ertelemek isteyenlerin taksit tutarları da diğer seçeneklere göre artış gösteriyor.
.
Finansbank’ın Günde 2 TL Taksitle 5000 TL, Günde 4 TL Taksitle de 10.000 TL Kredi kullandırdığı kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere Finansbank şubelerinden ulaşabilirsiniz.
.
.
Kredi Kullanmanın En Kolay Yolu !!!
.
BankPozitif’in kolay, hızlı, kefilsiz, masrafsız ve evraksız olarak kredi kullandırdığı BankPozitif WebKredi Kampanyası‘na BURADAN hemen başvurabilirsiniz. Sadece bir dakikanızı ayırarak formu doldurduğunuzda kredi başvurularınız hemen değerlendirilip tarafınıza bilgi veriliyor. Üstelik dilerseniz krediniz adresinize kadar da teslim ediliyor…

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir