Günde 3 TL’den Başlayan Taksitlerle 30 Bin TL Kredi

Günde 3 TL’den Başlayan Taksitlerle 30 Bin TL Kredi

Bir Aktiifbank kuruluşu olan N Kolay Kredi paraya ihtiyacı olanları mutlu edecek kampanyalarını sürdürüyor. 60 aya varan vadelerle kredi kullandırmaya başlayan N Kolay Kredi, düşük taksitlerle ihtiyacınız olan krediyi hemen onaylıyor. N Kolay Kredi ile günde 3 TL’den başlayan taksitlerle 30 bin TL kredi kullanmanız mümkün.. Üstelik kredi sizin ayağınıza kadar geliyor..

Günde 3 TL’den Başlayan Taksitlerle 30 Bin TL Kredi

Banka kredileri son dönemde hız kazanırken bir kredi atağı da N Kolay Kredi ‘den geldi. N Kolay kredi ile tüm ihtiyaçlarınız için 30 bin Lira’ya kadar ihtiyaç kredisi kullanabilir ve kredilerinizi 60 aya varan taksit seçenekleri ise taksitlendirebilirsiniz. Düşük taksit tutarları ile en kolay kredi onayı alabileceğiniz Aktifbank N Kolay Kredi kredinizi ayağınıza getiriyor. İnternet aracılığı ile bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan ya da tabletinizden kolayca kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Başvuru sonrasında cevap dakikalar içerisinde cep telefonunuza gönderiliyor.

Kredinizin onaylanmasının ardından paranızı almanız ise çok kolay.. Kredinizi anında internet bankacılığı aracılığı ile transfer edebiliyor ya da dilediğiniz ATM ‘den paranızı anında çekebiliyorsunuz.

N Kolay Kredi 10 Bin TL Kredi Hesaplama

N Kolay Kredi ile 48 ay taksitle 10.000 Lira kredi kullanıldığında kredinin aylık taksitleri 403,70 TL oluyor. Aynı tutardaki kredi 60 ay vade ile kullanıldığında kredinin aylık ödemeleri 369,73 Lira oluyor.

N Kolay Kredi 20 Bin TL Kredi Hesaplama

N Kolay Kredi ile 48 ay vade ile 20 bin TL kredi kullanıldığında kredinin aylık taksitleri 807,41 TL oluyor. Aynı miktardaki kredi 60 ay vade ile kullanıldığında kredinin aylık ödemeleri 739,46 TL oluyor.

N Kolay Kredi 30 Bin TL Kredi Hesaplama

N Kolay Kredi ile maksimum kredi miktarı olan 30.000 TL krediyi 48 ay taksitle kullandığınızda kredinin aylık taksitleri 1.211,11 TL oluyor. Aynı tutardaki kredi 60 ay vade ile kullanıldığında kredinin aylık ödemeleri 1.109,19 TL Lira oluyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir