Günde 5 TL Taksitle 5000 TL Kredi Akbank'ta

Günde 5 TL Taksitle 5000 TL Kredi Akbank'ta

Akbank Direkt Kredi ile artık kredi kullanmak çok kolay.. Üstelik düşük maliyet oranları, düşük faizler, kolay başvuru gibi pek çok avantajı bir arada sağlıyor. Akbank Yeni İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile Günde 5 TL Taksitle 5000 TL Kredi kullanma imkanı sağlıyor.. Düşük kredi taksitleri ile bütçenizi zorlamadan kredi kullanabileceğiniz pek çok kredi seçeneği de Akbank Direkt Kredi‘de…
.
Akbank‘ın cep telefonu, bilgisayar ya da tablet üzerinden kolayca kredi kullanma imkanı sunduğu Direkt Kredi‘de 20 bin Lira’ya kadar olan tüm vadelerde aylık faiz oranı % 1,41 olarak belirlenmiş.. Kampanyada internet üzerinden 20.000 Lira’ya kadar kredi kullanılabiliyor. Daha yüksek tutarlı kredi kullanmak isteyenlerin ise Akbank şubelerini ziyaret etmeleri gerekiyor.
.
Akbank Direkt Kredi ile maksimum vade olan 48 ay taksitle 5000 Lira Kredi kullanıldığında aylık kredi taksitleri 151 TL oluyor. Bu da günde yaklaşık 5 TL ödeyerek 5000 TL İhtiyaç Kredisi kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Yine aynı kampanya kapsamında ayda 306 Lira ödeme ile 48 ay vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi ya da ayda 612 TL ödeyerek 48 ay vadeli 20.000 TL İhtiyaç Kredisi kullanabiliyorsunuz. Bu hesaplamalara göre ise 10 bin Lira’lık kredinin günlük ödemeleri yaklaşık 10 TL ve 20 bin Lira İhtiyaç Kredisi’nin ise günlük ödemeleri 20 TL’ye geliyor.
.
Her türlü ihtiyacınız için oturduğunuz yerden kalkmadan, belge ve evrak zahmeti ile uğraşmadan anında kredi kullanabileceğiniz Akbank Direkt Kredi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Akbank şubelerini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize tüm Akbank Kredileri hakkında tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Mustafa Kulaksız

Mustafa Kulaksız 2 çocuk sahibi ve mutlu bir ailesi vardır, yazarlık hayatına ise hobi olarak başlamışken bi anda herşey değişti ve tüm işi yazarlık oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir