Günde 5 TL Taksitle Evraksız, Masrafsız Anında Kredi

Günde 5 TL Taksitle Evraksız, Masrafsız Anında Kredi

Günde Sadece 5 TL Taksitle 5000 TL Kredi’yi anında kullanmak ister misiniz? Belgesiz, Evraksız, Şubesiz ve zaman kaybetmeden oturduğunuz yerden kalkmadan hemen kredi başvurusu yapmak ve Anında Kredi kullanmanın keyfini yaşamak istemez misiniz? Cepteteb Anında Kredi Kampanyası ile 2 dakika 35 saniyede kredi başvuru onayınız cebinizde olacak.
Cepteteb Hızlı Kredi kullandırması ve masrafsız ve hızlı hizmet sunması ile herkes tarafından biliniyor.. Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından hayata geçirilen CEPTETEB ülkemizde dijital anlamda internetten hizmet veren ilk platformlardan.. Kullanımda olduğu süre içerisinde vermiş olduğu kaliteli hizmet, hızlı kredi onayı, krediyi anında hesabınıza göndermesi gibi pek çok avantajı ile her geçen gün daha çok beğeni kazanmaya devam ediyor.. O halde artık kredi kullanırken belge ve evrakla zaman kaybetmeye, banka şubelerinde beklemeye son.
CEPTETEB Kredi için bilgisayarınız ve cep telefonunuz aracılığı ile internet üzerinden kolayca başvuru yapabiliyorsunuz. Banka şubesine gitmenize gerek kalmadan internet üzerinden size sorulan soruları cevaplandırıyor, başvuru formunu dolduruyorsunuz. Sonrasında ise kredi kullanmanız çok kolay oluyor.. Siz formu doldurduktan ortalama 2 dakika 35 saniye içerisinde banka size onay mesajını gönderiyor.. Ve kredinizi hesabınıza aktarıyor. İşlem bu kadar basit.
CEPTETEB en fazla 30.000 TL’ye kadar kredi onayı veriyor.. Ancak CEPTETEB’den daha önce kredi kullanmamış ve ilk kez CEPTETEB müşterisi olmak isteyenlere kredi başvurularına mutlaka onay almak istiyorlarsa maaşlarına göre 3000 TL, 5000 TL ya da gelirlerine göre 10.000 TL tutarlı kredi başvurusunda bulunmalarını öneriyoruz. Daha düşük tutarlı kredi başvuruları daha kolay onay alacağından ilk kez kredinizin kolayca onay almasını sağladıktan sonra ikinci kez daha yüksek tutarlı kredileri kullanmanız da kolaylaşacaktır.
CEPTETEB daha önce müşterisi olmuş kişilerin kredi onaylarının ardından zaten o kişi adına açılmış olan hesaba kredi tutarını aynı günde yatırıyor.. Yeni kredi kullanmak isteyen yani yeni CEPTETEB müşterileri ise kredi onaylarının ardından kendilerine birkaç gün içerisinde gönderilecek kurye ile kredi sözleşmesi ve hesap açımı için gerekli evrakları imzalıyolar. Bu evraklar istediğiniz bir adrese istediğiniz bir gün ve saatte geliyor ve siz orada gerekli evrakları imzalayarak tamamlıyorsunuz. Ve evet artık siz de bir CEPTETEB müşterisisiniz ve bir CEPTETEB hesabınız var.. Bundan sonraki kredilerinizde sizin de imza atmanıza ya da size bir kuryenin gelmesine gerek kalmayacak.. Sadece internet üzerinden form doldurarak kredinize onay alabilecek, onayın ardından da aynı günde CEPTETEB hesabınıza girerek kredinizi dilediğiniz gibi kullanabileceksiniz.

CEPTETEB güvenilir bir banka mı ? sorusunu bize oldukça sık soruyor ziyaretçilerimiz. CEPTETEB Türk Ekonomi Bankası yani TEB Bankası tarafından hayata geçirilmiş ve resmi statüsü açısından normal bankalardan hiçbir farkı olmayan güvenilir bir kuruluştur. Sahte hesaplarla son günlerde tüm bankalar adına dolandırıcılık yapanlara prim vermeden CEPTETEB’in gerçek sitesi üzerinden kredi başvurusu yapmanız halinde bir bankadan kredi kullanmaktan hiçbir farkı olmayacak yaptığınız işlemin… Peki gerçek banka siteleri ile aynı görüntülerle hazırlanmış sahte siteleri nasıl ayırt edeceğiz.. Bu ayırt etme işlemi için 2 noktaya dikkat etmelisiniz. Birincisi girmiş olduğunuz banka sitesinin https:// ile başlaması.. Bu uzantı ile başlayan siteler için güncel Chrome tarayıcılarınızda ya da pek çok tarayıcınızda Güvenli ibaresini zaten göreceksiniz. Bu sitenin güvenli ve korumalı olduğunu gösteriyor. Sahte sitelerle dolandırıcılık yapanların bir diğer yöntemi ise alt alan adları ile farklı bir site gibi görünmek.. Mesela http://www.cepteteb.amerikakredi.com adresi bankanın kendi sitesi değildir. Bu alt alan adı aslında www.amerikakredi.com domanine aittir. Bu ve benzeri durumlara dikkat etmenizi öneririz.
Cepteteb Kredi Başvurusu yaparken pek çok avantaja da sahip oluyorsunuz. Öncelikle bankanın şubeleri olmadığı için dolayısı ile de şube kirası personel masrafları gibi pek çok masrafı olmadığı için kredi maliyetleri diğer bankalara göre oldukça uygundur. Kredi faiz oranları daha düşüktür ve banka kredi tahsis ücreti de almaz.. Ayrıca dilediğiniz yerden internetten kredi alabilir hesabınıza yatan krediyi de istediğiniz yerden çekebilirsiniz.
 

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir