Günde Sadece 3 Lira Taksitle Kredi QNB Finansbank'ta

Günde Sadece 3 Lira Taksitle Kredi QNB Finansbank'ta

QNB Finansbank herkese her bütçeye uygun kredi kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. Günde sadece 3 Lira taksitle bile kredi kullanabileceğiniz QNB Finansbank Kredi Kampanyaları, mutlaka size de bütçenize uygun bir kredi sunarak maddi sıkıntılarınızdan kurtulma olanağı sunacak… QNB Finansbank, “Kredi Finansçıdan Alınır” sloganı ile düzenlediği kredi kampanyaları ile oldukça fazla ilgi görüyor…
.
QNB Finansbank herkese istediği ödeme koşulları ile kredi veriyor. En Kolay Kredi Kullandıran ve En Uygun Koşullarla Kredi Veren Bankalar arasındaki yerini hızla sağlamlaştıran QNB Finansbank, yeni ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında ayda % 1,16 ‘dan başlayan oranlarla İhtiyaç Kredisi kullanma olanağı sağlıyor… 48 aya kadar vade seçeneği sunulan kredi kampanyalarında 50.000 TL ‘ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz.
.
QNB Finansbank Bahar Kredisi Kampanyası adı ile uygulamaya sunduğu yeni İhtiyaç Kredisi Kampanyası’nda küçük tutarlı ilkbahar masraflarınızı karşılayabilmeniz için 3000 Lira’ya kadar kredi kullanma imkanı sunuyor. 12 aya kadar vade tercih edebileceğiniz QNB Bahar Kredisi Kampanyası‘nı düşük tutarlı kredi ihtiyaçlarınız için tercih edebilirsiniz. Bahar Kredisi Kampanyası‘nda aylık faiz oranı % 1,16 olarak uygulanıyor…
.
Daha yüksek tutarlı İhtiyaç Kredisi kullanmak isteyenler ise QNB Finansbank‘tan 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabiliyorlar. Bu kredi için faiz oranını aylık yüzde 1,18 olarak belirleyen QNB Finansbank, internet üzerinden internet sitesi ya da telefon aracılığı ile yapılan kredi başvurularında 1 puan indirim uygulayarak % 1,17 oranla kredi kullandırıyor.
.
QNB Finansbank Güncel İhtiyaç Kredisi Kampanyaları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için dilediğiniz bir QNB Finansbank şubesini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize QNB Finansbank Kredileri hakkında tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir