Gurbetçilere Özel Kredi – Gurbetten Sılaya Konut Finansmanı

Gurbetçilere Özel Kredi – Gurbetten Sılaya Konut Finansmanı

Sağlam bankacılık sloganıyla yola çıktığı ilk günden günümüze tüm vizyon, misyon ve ilkelerini en başarılı şekilde uygulayan Kuveyt Türk, hizmetlerine sürekli olarak yenisini eklemekte, şimdi de Gurbetçilere Özel Kredi Kampanyası olan Gurbetten Sılaya Konut Finansmanı‘nı kullanıma sunuyor… Bankacılık hizmetlerini en uygun, en başarılı bir şekilde hizmet olarak hedef kitlelerine sunmaya devam eden Kuveyt Türk, sürekli olarak çalışarak en iyi hizmeti sunma anlayışı içerisindedir. Müşteri odaklı yaklaşımları ile dikkat çeken ve sektördeki çoğu bankanın önüne müşterilerine verdiği değerle geçmiş olan banka, herkese en uygun finansmanı sağlamaya devam ediyor.
Hemen her gün yep yeni bir ürün ile karşımıza çıkmakta olan bankanın yeni ürünlerinden biri de gurbetten sılaya konut finansmanı olmaktadır. Gurbette yaşamını sürdüren vatandaşlar için, bu ürün paketini hazırlayan Kuveyt Türk, emekliliklerini veya tatillerini Türkiye’nin eşsiz doğasında geçirmek isteyenler için çok uygun kredi imkânları sağlayarak konut sahibi olmalarını olanak tanıyor.
Hedef kitlesinin memnuniyeti adına görülmemiş hizmetleri müşterilerine sunan Kuveyt Türk, başarı yolunda her gün yeni adımlar atmaktadır. Adeta müşterilerinin memnuniyetini kendisine amaç edinen banka, en uygun ödeme seçenekleri ile hedef kitlesinin konut, taşıt, gayrimenkul sahibi olmasını sağlıyor. Sunduğu hizmetler ve başarılı iş politikaları ile günümüzdeki başarısına erişen Kuveyt Türk’ün ürünlerinden biri olan gurbetten sılaya gayrimenkul finansmanı ile yerli veya yabancı herkese gayrimenkul imkânı sunuyor. Ayrıca ödeme seçeneklerinde hem yabancı para hem de Türk Lirası üzerinden faydalanmaları da mümkün oluyor.
Herkesin konut sahibi olması adına çok başarılı ürün ve hizmetleri sunmaya devam eden Kuveyt Türk takdir toplamaktadır. Gurbetten sılaya konut finansmanı ürünüyle, konut alımlarında 120 aya kadar vade imkânını sunan Kuveyt Türk, tatillerini ve emeklilik günlerini kültürün, doğanın, en güzel şehirlerin bir arada bulunduğu Türkiye’de konut sahibi olmanızı sağlıyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Serkan Demir

Serkan Demir 4 yıllık Ekonometri bölümü mezunudur. Mezuniyetinden sonra özel bir bankada çalışmaya başlayan yazarımız sonrasında buradan ayrılarak kendi iş yerini kurmuş ve aynı zamanda da çok sevdiği yazarlığı aktif olarak sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir