Halil Kalay Ödüle Doymuyor

Halil Kalay Ödüle Doymuyor

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen “Ulusal Palandöken Ödülleri” pandemi kuralları çerçevesinde yoğun önlemler altında gerçekleşti. Ulusal Palandöken Ödülleri bu yıl vatandaşlara kapalı olarak gerçekleştirilirken ödül törenine sadece özel konuklar alınırken ödül töreni Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nden gerçekleştirildi.

Ödül törenin sunuculuğunu ünlü komedyen Yalçın Özden ve Türk sineması ve televizyonlarının ünlü isimlerinden usta oyuncu Selahattin Taşdöğen yaparken geceye ayrı bir renk kattılar. Geceye Umut Akyürek, Ali Baran, Lara, Halil Kalay, Bedri Aysel’i, Fatih Bulut, Eda Karaytuğ, Seydi ve Koliva gibi birbirinden ünlü isimler katılırken geceyi izleme şansına sahip olan konuklara müzik ziyafeti sundular.

Geçtiğimiz günlerde bir medya kuruluşu tarafından yılın en iyi çıkış yapan sosyal medya fenomeni ödülünü aldıktan kısa bir süre sonra yılın en iyi çıkış yapan sanatçısı şarkıcısı ödülüne layık görülen Halil Kalay bu kez de yılın en iyi çıkış yapan erkek sanatçısı ödülünü almasının ardından yaptığı açıklamada “Halkın oyları ile burada bu ödülü almaktan büyük bir onur duyuyorum. Bir önceki ödülümü Türk sinemasının ve televizyonlarının büyük oyuncusu Turgay Tanülkü’den almıştım. Yılın en iyi çıkış yapan erkek sanatçısı ödülünü de Selahattin Taşdöğen ve Yalçın Özden gibi gibi duayen bir oyunculardan almaktan dolayı ayrı bir mutluyum.” dedi.

İşte gecede ödül alan isimler şöyle; Yılın Pop Sanatçısı: Lara Yılın Türk Halk Müziği Sanatçısı: Bedri Ayseli Yılın Türk Sanat Müziği Kadın Sanatçısı: Umut Akyürek Yılın Türk Sanat Müziği Erkek Sanatçısı: Mustafa Keser Yılın Özgün Müzik Kadın Sanatçısı: Eda Karaytuğ Yılın Özgün Müzik Erkek Sanatçısı: Seydi Yılın Arabesk Sanatçısı: Uygar Doğanay Yılın Sinema Dizi Kadın Sanatçısı: Ayçin İnci Yılın Sinema Dizi Erkek Sanatçısı: Seda Yıldız Yılın Tiyatro Sanatçısı: Naci Taşdöğen Yılın Çıkış Yapan Kadın Sanatçısı: Aysel Yakupoğlu Yılın Çıkış Yapan Erkek Sanatçısı: Halil Kalay Yılın Klibi: Geceler ( Fatih Bulut ) Yılın Düeti: İki Yüzlü ( Banu Parlak Turgay Saka ) Yılın Performans Ödülü: Gönlüme ( Ali Baran ) Yılın Müzik Grubu: Koliva Yılın Bestekarı: Mustafa Sayan Yılın Kültür Sanat Gezi Programı: Belma Belen’le Geziyoruz Yılın Spor Programı: Derin Futbol ( Ertem Şener ) Yılın Realty Programı: Müge Anlı ile Tatlı Sert Yılın Sabah Programı: Tahir Sarıkaya İle Uyan Türkiyem Yılın Siyaset Programı: Enine Boyuna ( Hülya Hökenek ) Yılın Eğlence Programı: Survivor Ekstra Yılın Haber Kanalı: TRT Haber Yılın Haber Ajansı: İhlas Haber Ajansı Yılın Sunucusu Haber Spikeri: Didem Arslan Yılmaz Yılın Magazin Kanalı: Uçankuş Tv Yılın Radyo Programı: Yavuz’un Minibüsü Yılın Spor Adamı: Orhun Ene Yılın Kısa Filmi: Hayat Birlikte Güzel Yılın Sosyal Sorumluluk Proje Ödülü: Tarka Cup

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Hasan Doğan

Hasan Doğan Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olup, özel bir şirkette finans danışmanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda çeşitli ekonomi yayınlarına yazarlık hizmeti de veren yazarımız uluslararası pek çok yayında da adından söz ettirmiş başarılı bir ekonomisttir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir