Halkbank da ‘Ortak Nokta’ya katıldı

Halkbank da ‘Ortak Nokta’ya katıldı
Halkbank, ATM kullanımında “Ortak Nokta” üyesi bankalar arasına katıldı. Halkbank müşterileri 17 bankanın 5 binden fazla ATM’sini, diğer banka müşterileri ise bine yakın Halkbank ATM’sini kullanabilecek.

Halkbank, “Ortak Nokta” ile yaptığı işbirliği sonucunda, hem müşterilerine sisteme üye 17 bankanın 5 binden fazla ATM’sinden bankacılık işlemlerini gerçekleştirme fırsatı sundu, hem de Türkiye’nin dört bir yanında bulunan bine yakın Halkbank ATM’sini diğer üye bankaların müşterilerinin hizmetine açtı.

Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru, artık müşterilerinin kendilerine en yakın “Ortak Nokta” ATM’sinden bakiye sorma ve para çekme işlemlerini zahmetsizce ve vakit kaybetmeden gerçekleştirebildiğini ifade etti. Kuru, “Artık sadece Halkbank müşterilerinin değil, 17 üye bankanın tüm ATM kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılıyoruz” dedi.

Halkbank müşterileri, bakiye sorma ve para çekme işlemleri için “Ortak Nokta”nın yanı sıra Ziraat Bankası ATM’lerini de kullanmaya devam edecek.

Üye bankalar arasında ATM’lerin ortak kullanımı amacıyla oluşturulan bir paylaşım ağı olan “Ortak Nokta” uygulamasına Alternatif Bank, Albaraka Türk, Anadolu Bank, Bank Asya, Citi Bank, Denizbank, Eurobank Tekfen, Finansbank, HSBC, ING Bank, Kuveyt Türk, Milennium Bank, Şekerbank, T-Bank, TEB, Tekstilbank ve Türkiye Finans dahil.

Halkbank Bank24 kartlarıyla “Ortak Nokta” üyesi banka ATM’lerinden yapılan bakiye görüntüleme işlemi için 20 YKr, para çekme işlemi için ise çekilen tutarın yüzde 1’i ve 1 YTL sabit servis ücreti yansıtılacak.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir