Halkbank Girişimci Kredisi

Halkbank Girişimci Kredisi

İş dallarının gelişmesi ve yeni iş fikirleri için uygun piyasa koşullarının oluşması, pek çok kişiye girişimci olmayı düşündürüyor. Girişimci olmak zor değil ama bunu kafasına koyup başarabilen çok nadir kişi var. Bir girişiminiz var ve bunu hayata geçirebilmeniz için illaki varlıklı olmanız gerekmiyor. Uygun kredi imkanları ile hayalinizdeki işi kurmanız zor değil.
Herkes kendi işinin patronu olmak ister ve kendi sevdiği, hayalinde olan işi yapmak ister. Bunun başarabilmek muazzam bir his elbette ama bunu başarabilmek için girişim fikrinize güvenmeniz ve onu hayata geçirmek için kendinize inanmanız gerekiyor.
 

Bunun dışında girişiminiz var fakat hayata geçirecek kadar maddiyatınız yok ise melek yatırımcı bulma konusunda sıkıntı çekebilirsiniz ayrıca fikrinize başkalarını ortak etmek istemiyorsanız, yapacağınız en iyi şey kredi çekmek olur. Kurulduğu günden beri girişimci ve KOBİ’lerin yanında olan Halkbank girişimcilerin iş kurma konusundaki tüm aşamalarında yanlarında oluyor.
Sunduğu kredi ve hazırladığı videolar ile girişimcilerin yanında olan Halkbank uygun faiz oranlı krediler sunuyor. Girişimci Kredileri ile,  girişimcileri,  üniversite mezunu genç girişimcilerden, Teknokentlerde faaliyet gösteren teknolojik girişimcilere kadar geniş bir yelpaze ile destekliyor.
Üniversiteden yeni mezun olan ve girişimini hayata geçirmek isteyen girişimcilere 50 bin TL’ye, işinin erbabı olan girişimcilere ise destek olmak için 30 bin TL’ye varan kredi imkanları sunuyor. Bir girişiminiz varsa hayata geçirmek için geç kalmayın!
Halkbank Girişimci Kredisi Seçenekleri ve kredinin koşullarını öğrenmek için hiç çekinmeden dilediğiniz bir Halkbank şubesini ziyaret edebilirsiniz. Halkbank yetkilileri sizi nezaketle karşılayacak ve sizin hayalinizdeki işi kendi işleri ve hayalleri gibi görerek size her türlü desteği sağlayacaklar…

— * —

Sitemizdeki tüm Halkbank Kredileri ‘ni incelemek için BURAYA da göz atabilirsiniz.

— * —

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir