Halkbank Hızlı Kredi ile Para Anında Hesapta

Halkbank Hızlı Kredi ile Para Anında Hesapta

Halkbank yeni tanıtımını yaptığı Hızlı Kredi hizmeti ile ihtiyaç duyduğunuz anda, yerinizden kalkmadan, banka şubesine gitmeden ve evrak/belge ile uğraşmadan kredinizi anında kullanabiliyorsunuz. Halkbank Hızlı Kredi pek çok kredi başvuru kanalı ile dilediğiniz kredi başvuru şekli ile kısa ve kolay işlemler ile aynı günde kredi kullanabilmek mümkün oluyor.. Halkbank Hızlı Kredi ile hayalleriniz sadece bir adım uzakta.
Halkbank Hızlı Kredi ile Kredi Kullanmak için dört kredi başvuru seçeneğiniz var. Hızlı Kredi için Halkbank İnternet Şubesi’nden, Halkbank Dialog’dan ya da Halkbank Mobil Uygulaması’ndan yararlanabilirsiniz. Son olarak ise cep telefonlarınızdan sadece bir SMS göndererek Hızlı Kredi kullanabiliyorsunuz. Halkbank Hızlı Kredi kullanmak için hiçbir belgeye ihtiyacınız yok ve kredi başvurusu yapmanız sadece 1 dakikanızı alacak.

Şubeye gitmeden kredinizi anında hesabınıza aktarabileceğiniz Halkbank Hızlı Kredi ile aylık % 1,13 gibi oldukça uygun bir faiz oranı ile 48 aya varan vadelerle kredi kullanılabiliyor. Kampanya için bir örnek ödeme tablosu hazırlarsak kredinin detaylarını daha ayrıntılı olarak inceleyebiliriz;

HIZLI KREDİ

Örnek Kredi Tutarı (TL)

Kredi Vadesi (Ay) Aylık Faiz Oranı (%) Tahsis Ücreti (TL) Taksit Tutarı (TL) Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%)
10.000 48 1,13 52,5 284,8

17,8815

25.000 131,25 711,99

17,8815

 
Halkbank Hızlı Kredi ile 48 ay taksitle 10 bin TL kredi kullanıldığında aylık kredi ödemeleri 285 TL olurken bu kredi için 52,50 TL de kredi tahsis ücreti ödüyorsunuz. Aynı vade ile 25 bin Lira kredi kullanıldığında da aylık ödenecek kredi taksiti 712 TL olurken kredi tahsis ücreti olarak da 131,25 TL ödemek gerekiyor. Tüm bu verilerle kredinin yıllık toplam maliyet oranı % 17,88 oluyor ve bu oran da şu anda kullanımda olan kredi kampanyaları arasında en uygun yıllık maliyet oranı.
Halkbank Hızlı Kredi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için size en yakın Halkbank şubesini ziyaret edebilir ya da Halkbank Dialog’u arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Halkbank Hızlı Kredi Başvurusu yapmadan önce aklınıza takılan detaylar hakkında bilgi almak ya da Halkbank Kredileri hakkında tüm merak ettiklerinizi sormak için adminlerimize mesaj yazabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir