Halkbank İhracatçıya 2 Yıl Ödemesiz Kredi Veriyor

 
.
‘2023 Hedef 500 Milyar Dolar KOBİ İhracat Seferberliği’ adı ile Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ile Halkbank arasında bir kredi protokolü imzalandı.  Protokol kapsamında Türkiye İhracatçılar Meclisi üyesi ihracatçılar 2 yıl geri ödemesiz 7 yıl vadeli kredi kullanabilecekler.
.
Halkbank tarafından yapılan açıklamaya göre; kriz dönemlerinde bile ekonomiye can suyu vermeye devam eden Halkbank ülkemizdeki ihracat seferberliğine katkıda bulunmak amacı ile TİM ile işbirliği yaparak tüm ihracatçı firmalara uzun vadeli ve esnek ödeme koşulları ile kredi kullandıracak.
.
Ayrıca Halkbank’ın Enerji Verimliliği için vermeye devam ettiği “Enerji Verimliliği Kredisi” de TİM ile yapılan protokole dahil edildi ve bu kredi seçeneğinde de 2 yıl ödemesiz 7 yıl vade imkanından yararlanılabiliyor.
.
Halkbank’ım ihracatçı firmalar için sunduğu uzun vadeli ve uygun ödeme koşullarına sahip kredi kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak için Halkbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

1 Comment

  1. 1 yıl ödemesiz kredi almak istiyoruz. Daha ömce çal ziraaat bankasından almış bulunmaktayız ve kredimizi düzenli olarak ve gününden önce ödemiş bulunmaktayız. Ama şimdi Bakanlar Kurulu kararıyla bu kredi alımı durdurulmuş bulunmakta. Bu konu hakkından yardımcı olabilirmisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir