Halkbank İhtiyaç Kredisi

Halkbank İhtiyaç Kredisi

Halkbank kurulduğu ve bankacılık sektöründeki faaliyetlerine başladığı tarihten bu yana, müşterilerinin bütün acil ihtiyaçlarını giderebilmeleri adına onlara finansman desteği sağlamak, müşterilerine konut ve taşıt sahibi olabilme imkanı tanımak, yeni birer iş kurup kendi işlerinin patronu olarak kazanç elde etme fırsatı sunmak veya halihazırda sahip oldukları işleri geliştirme amaçları doğrultusunda onların ihtiyaç duyduğu maddi kaynağı sunmak için birbirinden avantajlı kredi imkanı sunmaktadır. Halkbank tarafından müşterilerine sunulan bu kredi imkanları uygun faiz oranları ve geniş vade seçenekleriyle de müşterilerin bütçelerini zorlamadan onlara kolaylıkla geri ödeme imkanı da sunmaktadır.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı ve Kredi Detayları

Halkbank İhtiyaç Kredisi sayesinde artık Halkbank müşterileri tüm ihtiyaçlarını kolaylıkla giderebilme imkanına sahiptirler. Bu imkan doğrultusunda ihtiyaçlarını gidererek hayatlarında planlamakta oldukları diğer amaçlarını gerçekleştirme olanağını elde edebilmektedirler. İşte, Halkbank İhtiyaç Kredisi faiz oranı ve kredi detayları:

 • Halkbank İhtiyaç Kredisi sabit bir faiz oranına sahiptir ve bu faiz oranı yüzde 1,43 olarak belirlenmiştir.
 • Yukarıda belirlenen sabit faiz oranı 1 ile 36 ay vade seçenekleri arasından tercih edilen vadeler için geçerlidir.
 • Halkbank İhtiyaç Kredisi geri ödeme türü azalan ve aylık eşit taksitli ödeme seçenekleri arasından biri şeklinde seçilebilmektedir.
 • Minimum kredi tutarı 300 TL olarak belirlenmiştir.
 • Halkbank İhtiyaç Kredisi için ödenmesi gereken dosya ücreti çekilen kredi miktarının yüzde 0,5’i olacak şekilde belirlenmiş olup sadece başlangıçta bir kez alınmaktadır.
 • Halkbank İhtiyaç Kredisi için hayat sigortası yaptırmak zoruludur ve Hayat Sigortası ücreti ise 30.73 TL olarak belirlenmiştir.

Halkbank İhtiyaç Kredisi için Gereken Belgeler

Halkbank İhtiyaç Kredisi için gereken belgeler aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz belgelerdir:

 • Nüfus Cüzdanı
 • Gelir durumunuzu gösteren bir belge; şirket sahipleri ve ortakları için Vergi Levhası, Güncel Gelir Tablosu ve Bilanço
 • Ücretli çalışanlar için maaş bordrosu veya maaş miktarını gösteren imzalı bir belge
 • Serbest meslek sahipleri için Vergi Levhası
 • Bunları dışın banka şubesi gerek gördüğü durumlarda ek belgeler isteme yetkisine ve hakkına sahiptir.
 • Kefil şartı koşuluyorsa, yukarıda belirtilen belgeler kefil tarafından da sağlanmalıdır.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Halkbank İhtiyaç Kredisi başvurusu yapabilmek için Halkbank’ın resmi internet adresine girip ilgili kredinin başvuru formunu doldurmanız, mobil bankacılık uygulaması ile başvuruda bulunmanız veya sizlere en yakın konumda bulunmakta olan bir Halkbank Şubesi’ne giderek fiili bir şekilde başvurunuzu tamamlamanız yeterli olacaktır.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir