Halkbank İnternet ve Mobil Şubesine Nasıl Üye Olabilirim ?

Halkbank İnternet ve Mobil Şubesine Nasıl Üye Olabilirim ?

Halkbank İnternet ve Mobil Şubesine Nasıl Üye Olabilirim? Özellikle korona virüs ile mücadele ettiğimiz bu günlerde bankalar çalışma saatlerini kısalttı. Banka şubelerinde de ciddi önlemler alan bankalar tüm önlemlere rağmen müşterilerini internet ve mobil şubelerine yönlendirmeye çalışıyor. Aslında bankaların internet ve mobil şubeleri müşteriler için de çok büyük kolaylık.. Peki internet ve mobil şubeye nasıl kayıt olunur? Bu şubelerden nasıl hesap açılır? İşte tüm merak ettikleriniz..

Halkbank İnternet ve Mobil Şubesine Nasıl Üye Olabilirim ?

Halkbank İnternet ve Mobil Şube üzerinden işlemlerinizi zahmetsizce ve her yerden yapabilmeniz için iki seçeneğiniz var. Bu seçeneklerden ilki telefonunuza Halkbank Mobil uygulamasını indirmeniz. Diğer seçeneğiniz ise www.halkbank.com.tr internet sitesinde yer alan İnternet Şubesi butonuna tıklamak.

Halkbank Mobil uygulamasını Android ve iPhone platformalarında yer alan uygulama marketlerinden kolayca indirebilirsiniz. Ancak uygulama marketlerinden uygulamaları indirirken gerçek uygulamaları indirdiğinizden emin olmanızı ve dikkatle kontrol etmenizi öneririz.

Halkbank İnternet ve Mobil Şube üyesi iseniz;

www.halkbank.com.tr web sitesinde yer alan İnternet Şubesi butonuna tıklayarak müşteri numaranız, parolanız ve tek kullanımlık şifreniz ile hemen Halkbank İnternet şubesini kullanmaya başlayabilirsiniz. Halkbank İnternet şubesi ile fatura ödemeden havale EFT işlemlerine, kredi kullanmadan kredi kartı detaylarına kadar aklınıza gelebilecek tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank Mobil Şubeyi ise: Android ve Iphone cep telefonları için uygulama marketlerinden Halkbank Mobil araması yaparak indirebilirsiniz. Halbank Mobil ‘i indirdiğinizde, müşteri numaranız, parolanız ve tek kullanımlık şifreniz ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Halkbank İnternet ve Mobil Şube üyesi değilseniz;

Bankamıza ait kredi kartınız veya Banka kartınız varsa;

Halkbank internet sitesinde yer alan “ Kartla Giriş ” adımı veya Halkbank Mobil ’de yer alan “ Parolamı Unuttum ” seçeneği ile kart bilgilerinizi kullanarak kolayca parolanızı alabilirsiniz.

Halkbank İnternet ve Mobil Şubesine Nasıl Üye Olabilirim

Bankamıza ait kredi kartınız veya banka kartınız yoksa;

Aralarında birer boşluk bırakarak “ DIJITAL TC Kimlik No ” (Örnek SMS Metni: DIJITAL 12345678910) yazıp 3452 ’ye SMS gönderebilir,

Nüfus cüzdanınız ve ikinci bir kimliğiniz (ehliyet, paso, resimli kurum kartı vb.) ile birlikte dilediğiniz Halkbank Şubesi ’ne giderek Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi ‘ni imzalayabilirsiniz. Bu sözleşmenin ardından Halkbank İnternet Şube ve Halkbank Mobil Şube sizin kullanımınıza da açılacaktır.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir