Halkbank'tan Bakkallar, Bayiler ve Büfecilere Kredi

 
.
Halkbank Esnaf ve Sanatkarlara Özel olarak düzenlemiş olduğu kredi kampanyalarını sürdürüyor. Kampanya kapsamında Esnafa Özel Desteklerini Meslek Kollarına Özel Kredi Kampanyaları ile devam ettiren Halkbank, Bakkallar, Bayiler ve Büfecilere Özel Kredi Kampanyası ile bu sektörde faaliyet gösteren esnaflarımıza da peşin olarak mal alabilmenin rahatlığını sunuyor.
.
Halkbank‘ın cazip faiz ve uygun vadeli, işletme ve yatırım kredilerinden yararlanarak raflarını doldurmak, rekabet avantajı sağlamak ve karlarını artırmak isteyen Bakkal, Bayi ya da Büfeciler Halkbank’ın Esnaf Destek Kredisi Kampanyası‘ndan kolayca yararlanabiliyorlar. Siz de “Rekabette ben de varım!” diyen Esnaflardansanız,  size en yakın Halkbank Şubesi‘ni ziyaret ederek hemen kredinizi kullanabilirsiniz.
.
Halkbank’ın Bakkallar, Bayiler ve Büfecilere Özel Kredi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere Halkbank şubelerinden kolayca ulaşabilir ya da sorularınızı site editörlerimize iletebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir