Halkbank’tan Eczacılara Özel Kredi

Halkbank’tan Eczacılara Özel Kredi

Halk Bankası, eczacılara destek olmak amacıyla yepyeni bir kredi paketi hazırladı.

Türkiye’nin ilk ve lider KOBİ bankası Halkbank, esnaf ve sanatkâra verdiği desteği, müşteri odaklı bankacılık anlayışıyla ürün ve hizmetlerini artırarak sürdürmeye devam ediyor. Eczacılara destek olmak amacıyla “Eczacı Destek Paketini” hazırlayan Halk Bankası, ayrıca krediden faydalanacak tüketicilere bir yıl bedava ferdi kaza sigortası sunuyor. Optikçiler, tıbbi malzeme satıcıları da aynı şartlarda Eczacı Destek paketinden faydalanabiliyor.

Esnek ödeme kolaylığı ve nakit akışlarına uygun kredi imkânı sağlayan Eczacı Destek Paketi’nden faydalanan eczacılar, kredilerinin vadesini ve faizini kendileri belirliyor. Üç aya varan ödemesiz dönemi bulunan, 36 ay vadeli aylık eşit taksitli ya da 6 ay vadeli BCH kullandırım imkânı sunan ve 100.000 YTL’ye kadar limiti olan kredinin faiz oranı, ilave ürün kullanımıyla aylık eşit taksitli kullanımında %1,53’e, kredinin BCH olarak kullanımında ise faiz oranı %21’e kadar iniyor.

Bir yıl bedava ferdi kaza sigortası dışında, kredi ile birlikte POS, otomatik ödeme, Dost Hesap Kredisi, çek karnesi, kredi kartı, teminat mektubu ve sigorta ürünlerinden herhangi iki ürün ya da dört ürün kullanımında ise kredinin faiz oranında ekstra indirimler uygulanıyor.

Bununla beraber, Destek paketinden faydalanacak olan eczacılar; Birlik Sigorta’dan yaptırılacak kasko poliçelerinde %5, konut ve işyeri poliçelerinde %20 ekstra indirim, hesaplarında para olmasa dahi her an ödemelerde kullanılabilecek 10.000 YTL’ ye kadar kefilsiz Dost Hesap Kredisi, komisyonsuz çek karnesi fırsatı ve POS kullanımında özel komisyon uygulamasından faydalanabiliyor.

Halkbank Esnaf ve KOBİ Bankacılığından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dr. Şahap Kavcıoğlu, “69 yıldır KOBİ’lerin gelişmesinde ve kalkınmasında Halk Bankası’nın büyük rolü olduğunu belirterek şunları söyledi: “Eczacılarımıza destek olmak amacıyla 3 ay ödemesiz dönemli, 36 aya kadar vadeli, 100.000 YTL limitli Eczacı Destek Paketi adı altında yeni bir kredi paketi oluşturduk. Vadesini ve faizini eczacılarımızın belirlediği bu ürünümüzle bankamızın gücünü ve olanaklarını eczacılarımız için seferber ettik. Bu kredi ile birlikte hiçbir bankada bulunmayan ekstra bir fırsat sunarak paketimizden faydalanan her müşteriye Bankamız tarafından 1 yıl bedava Ferdi Kaza Sigortası yaptırılacaktır.”

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir