Halkbank'tan Esnaf ve Sanatkarlara Uygun Krediler

.
Halkbank, Esnaf ve Sanatkarlara uygun krediler sunduğu yeni kredi kampanyasını “Kobiler Hobimiz Değil İşimiz” sloganı ile reklamlarla duyurmaya devam ediyor. Öncelikle bu güzel reklam filmini hazırlamakta emeği geçenlere minnetlerimizi sunuyoruz. Çünkü gerçekten ilgi çekici ve dikkate değer bir reklam filmi.. Bir çok arkadaşımdan reklam filmini beğenenler çoğunlukta…
.
Şimdi reklam filmini geçip asıl işimiz olan kredilerden bahsedelim biraz.. Halkbank Esnaf ve Sanatkarlarımıza yıllık yüzde 5’ten başlayan faiz oranları 100 bin TL’ye kadar İşletme Kredisi ve 250 bin TL’ye kadar da Yatırım Kredisi kullandırıyor.
.
Sizler de kredi ihtiyaçlarınız için Halkbank şubelerini ziyaret edebilir ihtiyacınız olan kredileri hangi koşullarla kullanabileceğiniz hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Halkbank kredi başvurularınızı en kısa sürede değerlendirerek size kredi başvurularınız hakkında cevap vermektedir.
.
Ayrıca Halkbank’ın yanınında Esnaf ve Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifi bulunmayan ya da kapalı olan Esnaf ve Sanatkarlarımız için de Hazine Destekli Doğrudan Kredi Kullandırmı da sizler için sunulmuş..
.
Hazine Destekli Doğrudan Kredisi kapsamında da Esnaf ve Sanatkarlarımız 48 aya kadar vadelerle 100.000 TL İşletme Kredisi veya 60 aya kadar vadelerle 250.000 TL Yatırım Kredisi kullanabiliyorlar.
.
Halkbank’ın KOBİ’lere, Esnaf ve Sanatkarlarımıza Özel Kredi Kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın Halkbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

2 Comments

  1. güzel reklamlar veriyorlar ama geri hikaye şubeye gelin kredinizi hemen alın diyorlar gittiğin zaman da olmadık sorunlar çıkıyor yani alamıyorsun yada almanı engelleyen bir takım prosüdürler uyguluyorlar bana göre hikaye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir