Halkbank'tan "Evini Yenile Turkiye" Kredisi

Halkbank'tan "Evini Yenile Turkiye" Kredisi

Ekonomik durgunluğa çözüm üretmek için arayışlar ve işbilikleri tüm hızı ile sürüyor. Halkbank, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), 83 firma ve 13 binden fazla bayinin katılımı ile düzenlenen “Evini Yenile Türkiye” kampanyası da ekonomik durgunluğun giderilmesi, istihdam yaratılması gibi amaçlar çerçevesinde ortaya çıkarılmış bir kampanya.

Kampanya kapsamında eviniz için yapacağınız harcamalarınız için Halkbank’tan çok uygun koşullarla kredi kullanma imkanına sahip olacaksınız. Kampanya kapsamında kullanılacak krediler iki ay ödemesiz olarak sunulacak. Kredilerde ise 12 ay vadede %0,33, 13-24 ay vadede % 0,80 ve 25-36 ay vadede ise %0,95 faiz oranı uygulanacak. Tüm tüketiciler 2 bin TL’nin üzerindeki yapı malzemeleri ve işçilik harcamaları için kredi kullanabilecekler.

Bu çok cazip ev yenileme kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın Halkbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir