Halkbank'tan Gemlik TSO Uyelerine Kredi

Halkbank'tan Gemlik TSO Uyelerine Kredi

Halkbank, Gemlik Sanayi ve Ticaret Odası (GTSO)ile yeni bir kredi protokolü imzalayarak, GTSO üyelerine özel kredi fırsatları sunmaya başladı. İmzalanan protokol çerçevesinde Gemlik Sanayi ve Ticaret Odası üyeleri düşük faiz oranı ve uzun vade seçenekleri ile Finansal Destek Kredisi ve Uzun Vadeli Proje Destek Kredisi Kullanabilecekler.

İmzalanan protokolle 36 ay vadeli ve aylık eşit taksit ödemeli nakit kredi kullanma imkanına kavuşan oda üyeleri, kredilerini normalden %0,2 (binde iki) daha düşük faizle kullanabilecekler.

Halkbank, kredi kullanan GTSO üyelerine vergi, SSK ödemeleri ve diğer nakit işlemlerini banka kanalıyla gerçekleştirme, teminat mektubu kredisi, çek karnesi ve kredi kartı alma imkânı da sunacak. Ayrıca KOBİ tanımına giren firmalar sadece Halkbank’ta uygulanan yüzde 5 BSMV muafiyetinden de yararlanabilecekler.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir