Halkbank’tan KOBİ’lere Paraf Müjdesi

Halkbank’tan KOBİ’lere Paraf Müjdesi

Halkbank’tan Kobi’lere Paraf müjdesi geldi. KOBİ’lerin dünya ekonomisindeki önemi, bulundurdukları ülkenin gayrisafi milli hasılasına yaptıkları katkılar işsizliği doğrudan etkilemektedir. İhracat ve ithalat oranlarını da büyük oranda etkileyen KOBİ’lerdir. Ülke içerisinde bu kadar etkin rol oynayan KOBİ’ler daha çok güçlenmeli ki ülke ekonomisi kalkınsın.

Halkbank’tan KOBİ’lere Paraf Müjdesi

Ticaret hayatı zaman zaman inişli ve çıkışlı bir yol izler. Alışverişler tahsilatlar derken zorunlu bir süreçten geçebiliriz. Nakit akışının zor olduğu dönemlerde desteğe ihtiyaç duyarız. Halkbank ticari faaliyetlerini geliştirmek işini büyütmek isteyen herkese taksitli ve vadeli hizmet alma imkanları sunarak ticarette destek sağlıyor. Ekonominin lokomotifi bütün KOBİ’lere sektör ayrımı yapmadan hizmet veren Halkbank tüm ticari işlemlerde Kobi’lerin yanında yer almakta.

KOBİ’ler  artık ürün ve hizmet alışverişlerini  tek bir kartla yapabilecek. Elinde nakit olmayan KOBİ  çek, senet düzenlemeden Paraf kartla indirimli ve taksitli olarak ödemelerini gerçekleştirecekler. Dilerlerse nakit avans çekimi de yapabilirler. Üreten ve çalışan KOBİ’ler serbest piyasa ekonomisinde üretemedikleri dönemlerde ayakta kalmaları  zordur. Onları ayakta tutmak için finansal destek olmak bir nevi toplumsal sorumluluk hareketidir. Bu sorumluluk bilinci ile hareket eden Halkbank, Paraf KOBİ ile yardım elini uzatmıştır. Banka banka dolaşarak uygun  kredi için zaman kaybı yaşamadan ticari işlemlerini ara vermeden yürütebilecekler. Her sektör için ayrı indirim ve kampanyaları olan Paraf KOBİ kartı ticarette KOBİ’leri yalnız bırakmayacak.

Paraf KOBİ Kartın Bazı Özellikleri Nelerdir?

  • Taksitli Nakit Avans
  • Otomatik Ödeme Talimatı
  • HGS Yükleme Talimatı
  • İSPARK’ta Ücretsiz Otopark
  • Sigorta Paketleri

Paraf KOBİ Kartın Bazı Kampanyaları

Halkbank Paraf Kobi Kart işletmelere çok özel kampanyalarla destek olmaya da devam ediyor. İşte Paraf KOBİ kartın birbirinden avantajlı kampanyalarından bazıları;

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir