Hayvancılık Destekleme Kredisi Şekerbank'ta

Hayvancılık Destekleme Kredisi Şekerbank'ta

Şekerbank yaptığı açıklama ile Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvancılığın Desteklemesine Yönelik İşletme ve Yatırım Kredi Kampanyası‘nı kullanıma sunduğunu duyurdu. Şekerbank tarafından yapılan yazılı açıklamada Şekerbank‘ın tüm büyük ve küçükbaş hayvancılıkla uğraşan kişi ya da firmalara desteklerinin süreceği duyuruldu.
.
Şekerbank Hayvancılık Destekleme Kredisi  ile Büyükbaş ve küçükbaş hayvancılık işletmeleri; tarımsal ekipman alımı (traktör hariç), hayvan alımı dahil hayvan barınakları ile yem depolarının tadilatı, süt sağım ve soğutma tankı alım ve/veya bakım giderleri ile kaba yem, kesif yem ve süt yemi gibi ihtiyaçlarını uygun koşullar ve cazip faiz oranları ile karşılayabiliyorlar.
.
Şekerbank’ın Hayvancılık Destekleme Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için size en yakın Şekerbank şubesini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize mesaj yazarak merak ettiğiniz soruları gönderebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir