Her İhtiyaca Uygun Kredi Halkbank'ta

Her İhtiyaca Uygun Kredi Halkbank'ta

Halkbank bir kamu yani devlet bankası olmasının avantajlarını sununa kadar kullanarak vatandaşlarımızda çok uygun koşullarla kredi kullandırmaya devam ediyor.. Halkbank İhtiyaç Kredisi Kampanyaları ile paraya ihtiyacınız olduğu anda, hangi ihtiyacınız kredi kullanmak istediğinize bakılmaksızın anında kredi kullanabiliyorsunuz. Her geçen gün kendini yenileyen ve bankacılık alanında önemli mesafeler kateden Halkbank, hem yurt içinde hem de yurt dışında hızla büyümeye devam ediyor.
.
“Halk ister Halkbank yapar” sloganı ile yola çıkan Halkbank, halkımızın her türlü ihtiyacını göz önünde bulundurarak çok özel kredi kampanyaları hazırlamaya ve bu kampanyaları bizlere duyurmaya devam ediyor. Borçlarınızı ödemekten işyerinize maddi katlı sağlamaya, sıkışan bütçenizi rahatlatmaktan tatil planları yapmaya, ev tadilatı yapmaktan, sağlık harcamalarınıza, çocuğunuzun eğitim masraflarını karşılamaktan otomobilinize bakım yaptırmaya, ev eşyalarınızı yenilemekten evlilik ve düğün harcamalarınıza kadar aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyacınız için kredi kullanabileceğiniz Halkbank İhtiyaç Kredileri, kısaca paraya ihtiyaç duyduğunuz anda imdadınıza yetişiyor…
.
Halkbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile isteyenler Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi ya da Masrafsız İhtiyaç Kredisi seçeneklerinden istediklerini tercih edebiliyorlar. En fazla elli bin TL’ye kadar kredi kullanabileceğiniz kampanyada faiz oranı % 1,20 olarak belirlenmiş. Ancak kampanya ile hiçbir masraf ödemeden kredi kullanmak isterseniz % 1,30 faiz oranı ile kredi kullanabiliyorsunuz.
.
Halkbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası için birkaç kredi hesaplaması yaparsak 48 ay taksitle kullanılacak 10.000 TL kredinin aylık ödemelerinin 290 TL, aynı vade ile kullanılacak 20.000 TL kredinin aylık taksitlerinin 580 TL, 30.000 TL kredinin aylık taksit ödemelerinin 870 TL, 40.000 TL kredinin aylık taksitlerinin 1160 TL ve 50.000 TL kredinin aylık ödemelerinin de 1450 TL olduğunu görüyoruz.
.
Halkbank Güncel İhtiyaç Kredisi Kampanyaları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için size en yakın Halkbank şubesini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize Halkbank Kredileri hakkında tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Mustafa Kulaksız

Mustafa Kulaksız 2 çocuk sahibi ve mutlu bir ailesi vardır, yazarlık hayatına ise hobi olarak başlamışken bi anda herşey değişti ve tüm işi yazarlık oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir