HSBC Advantage Kredi Karti'na Yeni Dizayn

HSBC Advantage Kredi Karti'na Yeni Dizayn

HSBC Advantage kredi kartı, kullanıcıların kendi isteklerine göre kartlarını dizayn edebilecekleri yeni bir kredi kartını kullanıma sundu. HSBC Advantage Design Kart adı verilen yeni kredi kartı, monoton ve alışılmış kredi kartı tasarımlarından sıkılmış müşteriler için modern ve vazgeçilmez seçenekler oluşturuyor.

HSBC Advantage Design Kart sayesinde herhangi bir sevdiğinizin fotografını kartınıza bastırabilecek yada HSBC Bank A.Ş. nin görsel arşivinden istediğiniz tasarımı seçerek içinizi ferahlatacak yeni kredi kartınıza kavuşabileceksiniz. Artık yeni ve benzersiz kredi kartı dizaynınız ile fark yaratmaya başlayabilirsiniz.

HSBC Advantage Design Kart ile aynı zamanda HSBC Advantage Kredi Kartınıza sağlanan tüm avantajlara da sahip olacaksınız. Üstelik HSBC Advantage Design Kart’ın alışverişlerinizde sağlayacağı ektra avantajlar da sürpriz olacak.

HSBC Advantage Design Kart hakkında detaylı bilgi almak için size en yakın HSBC şubesini ziyaret edebilsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir