HSBC Advantage'den parfümlü kredi kartı

HSBC Advantage'den parfümlü kredi kartı

HSBC Advantage, kadınlar ve erkekler için özel tasarlanmış parfümlü kredi kartı çıkardı.

Advantage Rouge ve Advantage Black,isimlerini taşıyan Türkiye’nin ilk parfümlü kredi kartlarının HSBC Advantage’ın tüm özelliklerine sahip olmalarının yanı sıra; kadın ve erkeklere ilgi alanlarına göre farklı hizmetler ve indirim avantajları sunacağı açıklandı. HSBC,2008 yılında yaklaşık 150 bin kişiyi Advantage Rouge ve Advantage Black sahibi yapmayı hedefliyor.

Advantage Rouge ve Advantage Black ile kredi kartı pazarında fark yaratacaklarını belirten HSBC Kart Yönetimi’nden Sorumlu Grup Başkanı Mehmet Sindel, “Rouge ve Black görünümleri, özellikleri ve kokularıyla rekabetteki diğer ürünlerden farklı bir şekilde tasarlandı. Bu yeni ürünler alışveriş yapmayı seven, indirim ve kampanyaları takip eden, yeniliklerle ilgilenen kadınlara ve erkeklere, ilgi alanlarına göre farklı avantajlar sunarak öne çıkacaktır” dedi.

KADINLARA VANİLYA, ERKEKLERE LAVANTA KOKUSU

HSBC Advantage Kredi Kartı özelliklerinin tümüne sahip olan bu kartlardan, mevcut HSBC Advantage Kredi Kart müşterilerinin de faydalanabileceğini söyleyen Sindel, “Advantage Rouge ve Advantage Black, seçkin restoran, spor salonu ve mağazalarda özel indirimler sunacak. Ayrıca yurtiçi seyahat, ev yardım hizmetleri ve yurtdışında sağladığı asistanlık hizmetlerinin yanı sıra İstanbul, Ankara, İzmir, Çeşme ve Bodrum’daki havaalanlarında geçerli olan Havaalanı Transfer Hizmetleri ile de kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak” şeklinde konuştu. Kadınlar için çıkarılan Advantage Rouge vanilya ve hindistan cevizi kokusunu taşırken,erkekler için hazırlanan Advantage Black ise lavanta ve tütün kokulu olacak.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir