HSBC Bank Kredi Faizlerinizi İade Edecek

HSBC Bank Kredi Faizlerinizi İade Edecek

Son günlerde hareketlenen kredi piyasaları, bankaları da yeni kampanyalar düzenleyerek müşteri çekme yarışına itti. Son günlerde bankalardan gelen faiz indirimi ve kredi kampanyası haberleri ise kredi ihtiyacı bulunanları oldukça sevindirdi.

HSBC Bank da yeni kampanya ile adını duyuran bankalar arasında yerini aldı. HSBC tarafından bugün duyurulan “Faiz İadeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası“, daha önce Finansbank’ın Bumerang Kredisinde karşılaştığımız kampanyanın bir benzeri. Kullandığınız kredinizin taksitlerini erken yada geç ödememek kaydı ile size ödediğiniz kredi faizlerinin iadesi yapılıyor.

Kredi taksitlerinizi tam zamanında ödemeniz halinde taksitlerinizin bitiminde size 15 gün içerisinde ödediğiniz faizin tamamı yada bir kısmı topluca iade ediliyor. Kredi faizinin iadesi, 6-12 ay arasındaki kredilerinizde ödediğiniz faizin iade oranı %100′ü, 13-18 ay arasındaki vadelerde %75′i ve 19-24 ay arasındaki vadelerde de %50’si şeklinde belirlenmiş.

Kredi masrafları, vergiler vb. giderler de iade edilecek faiz oranına dahil değildir.

24 aya kadar vade seçeneği bulunan ve 5.000 TL’ye kadar kredi kullanabileceğiniz “Faiz İadeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası”, 30 Haziran 2009 tarihine kadar geçerli olacak.

Kredi taksitlerinizi erken yada geç olmamak kaydı ile tam gününde ödeyebileceğinizi düşünüyorsanız değerlendirebileceğiniz bir seçenek. Ancak herhangi bir aksaklık durumunda diğer bankaların faiz oranlarından daha yüksek olan kredi faizi cebinizden çıkabilir.

Kampanya hakkında HSBC şubelerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kaynak: BankaKredileri.Net

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir