HSBC’den Türkiye’de bir ilk: Azalan Faizli İhtiyaç Kredisi

.

HSBC Bank A.Ş., Türkiye’de bir ilke imza attı ve “Azalan Faizli İhtiyaç Kredisi” uygulaması başlattı. 31 Ağustos 2006 tarihine kadar sürecek uygulama kapsamında HSBC İhtiyaç Kredisi faiz oranı birinci yıl aylık %2.39 iken ikinci yıldan itibaren aylık %1.99 olacak.

İhtiyaç kredisini HSBC Bank A.Ş.’den alanlar, “standart ihtiyaç kredisine oranla” daha az tutarda geri ödeme yapmanın avantajını yaşayacak.

HSBC Bank A.Ş. tarafından Türkiye’de ilk defa başlatılan uygulama ile 25 – 36 ay vadede kullanacağınız YTL ihtiyaç kredisinin faiz oranı ilk 12 ay için aylık %2.39 iken, geri ödeme planında yer alan 13. taksit tarihinden itibaren indirimli faiz oranı aylık %1.99 olacak. Bu fırsattan yaralanmak için ise daha fazla ücret ya da komisyon ödenmesi gerekmiyor.

Müşterilerimizin hayatlarına değer katmayı hedefliyoruz!

HSBC Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Demet Cimilli,“Türkiye’de bir ilk olan ‘Azalan Faizli İhtiyaç Kredisi’ uygulamasıyla, ihtiyaç kredisi müşterilerimiz, 2. yıldan itibaren daha düşük tutarda taksit ödemesi yapma rahatlığını yaşayacak. Hedefimiz, müşteri faydasını gözeten vizyonumuz çerçevesinde, yenilikçi ürünlerimizle müşterilerimizin hayatlarına değer katmaktır” dedi.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir