HSBC İhtiyaç Kredisi

HSBC İhtiyaç Kredisi

HSBC kuruluşundan ve hizmet vermeye başladığı tarihten bugüne kadar müşterilerinin bütün acil durumlarını giderebilmek, taşı veya ev sahibi olabilmelerini sağlamak, yeni bir iş kurup kazanç imkanlarını artırmak ve sahip oldukları işi geliştirerek sektörel başarılarının önünü açmak amacıyla müşterilerine birbirinden avantajlı faiz oranlarına ve vade seçeneklerine sahip olan krediler sunmaktadır. Bu krediler sayesinde HSBC müşterileri bütçelerini hiç zorlamadan rahatlıkla kredi tutarlarını öderken aynı zamanda da birikim yapma olanağına da kavuşabilmektedirler.

HSBC İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Detayları

HSBC tarafından müşterilerine sunulmakta olan bu avantajlı kredilerden biri de HSBC İhtiyaç Kredisi’dir. HSBC İhtiyaç Kredisi sayesinde HSBC müşterileri tüm acil durumlarında ihtiyaçlarını giderebilmek adına bu krediden yararlanabilmektedirler. HSBC’nin sunmuş olduğu HSBC İhtiyaç Kredisi faiz oranları ise aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz şekildedir.

  • 10 bin TL tutarındaki kredi miktarı için yüzde 1,43 faiz oranı ile 48 ay vadeye 311,34 TL taksit tutarı ve 50 TL masraf miktarı ödenmektedir. Faiz toplam tutarı 4.944,20 TL olurken ödenmesi gereken toplam miktar ise 14.944,20 TL olarak belirlenmektedir.
  • 20 bin TL tutarındaki kredi miktarı için yüzde 1.43 oranında faiz oranıyla 48 ay vadeye 622,68 TL taksit tutarı ve 75 TL masraf miktarı ödenmektedir. Faiz toplam tutarı 9.888,40 TL olurken ödenmesi gereken toplam tutar ise 29.888,40 TL olarak belirlenmiştir.
  • 30 bin TL tutarındaki kredi miktarı için yüzde 1.43 faiz oranı ile 48 ay vadeye 943,01 TL taksit tutarı ve 50 TL masraf miktarı ödenmektedir. Faiz toplam tutarı 14.832,61 TL olurken ödenmesi gereken toplam tutar ise 44.832,61 TL olarak belirlenmektedir.
  • Yukarıda sizlere aktarmış olduğumuz tüm faiz oranları, belirlenen vade seçeneğine göre değişiklik göstermektedir.
  • HSBC İhtiyaç Kredisi maksimum tutarı 40 bin TL olarak belirlenmiştir ve bu kredi ile elde edebileceğiniz vade süresi ise en fazla 48 ay olarak seçilebilmektedir.
  • Advance ve premier sigortalı bireysel ihtiyaç kredisinin faiz oranı yüzde 1,32’dir. Advance ve premier sigortasız olan bireysel ihtiyaç kredilerinin faiz oranı ise yüzde 1,35 olarak belirlenmiştir.
  • Masraf tutarları, istenilen kredi tutarının yüzde 0,5’i olacak şekilde belirlenmiştir.

HSBC İhtiyaç Kredisi Başvurusu

HSBC İhtiyaç Kredisi başvurusu yapmak için HSBC Bankası’nın resmi internet sitesine girerek ilgili formu doldurmanız, mobil bankacılık yöntemi ile HSBC Bankası’nı aramanız ve sizlere en yakın konumda bulunan bir HSBC Bankası şubesine giderek başvuruda bulunmanız yeterli olacaktır.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir