HSBC Modern Hesap Hakkında

 
.
HSBC Modern Hesap Başvurusu yapmadan önce bizlere Modern Hesap hakkında sorular gönderen ziyaretçilermizi bilgilendirmek amacı ile sizler için HSBC Modern Hesap‘tan biraz bahsetmek istedik…  HSBC Bank yeni kullanıma sunmuş olduğu Modern Hesap ile 1000 TL ile 75.000 TL arasındaki birikimlerinizi otomatik olarak değerlendiriyor ve gecelik faiz uyguluyor.. Hesabınızda bulunan paranın 1000 TL ‘lik kısmını günlük harcamalarınız için vadesiz, diğer kısmını da vadeli gibi görerek hesabınızdaki tutara otomatik olarak faiz kazandırıyor.
.
İlk ay % 10 gibi yüksel bir oranda faiz kazandıracak olan Modern Hesabınızdan otomatik ödeme talimatı da verebiliyorsunuz. Ayrıca internet bankacılığı ya da mobil bankacılık aracılığı ile yapacağınız havale ve EFT işlemlerinizi de ücretsiz olarak gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca hesaba entegre edilen “Plus” özelliği ile de hesabınızdan düzenli olarak birikim yapabiliyorsunuz.
.
HSBC Bank’ın Modern Hesap için hazırlamış olduğu reklam filmini de aşağıda izleyebilirsiniz.
.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Mustafa Kulaksız

Mustafa Kulaksız 2 çocuk sahibi ve mutlu bir ailesi vardır, yazarlık hayatına ise hobi olarak başlamışken bi anda herşey değişti ve tüm işi yazarlık oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir