HSBC Taşıt Kredisi Faiz Oranlarını İndirdi

HSBC Taşıt Kredisi Faiz Oranlarını İndirdi

HSBC Bank, ister sıfır kilometre, ister ikinci el araç almak isteyenler için taşıt kredisi faiz oranlarını düşürdü.

Taşıt kredisi faiz oranlarını aşağı çeken HSBC Bank, ister sıfır kilometre, ister ikinci el araç almak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat yarattı. Yeni düzenleme ile bir yıllık Taşıt Kredisi faiz oranı yüzde 1.47’ye gerilerken, 5 yıllık vadede de faiz oranları yüzde 1.39’a düştü.

Kredi alımını kolaylaştıran ve düşük faiz oranları ile tüketicilere avantajlı fırsatlar sağlayan HSBC Bank, İndirimli Taşıt Kredisi faiz oranları da 6 aylık dönemde yüzde 0.88’e, 5 yıllık vadelerde de yüzde 1.29’a geriledi. Böylece, 20.000 YTL İndirimli Taşıt Kredisi alan tüketiciler, 5 yıl boyunca her ay 514.16 YTL ödeyerek, diledikleri arabanın sahibi olabilecekler.

Yeni düzenlemeler kapsamında, HSBC Bank’ın piyasa koşulları ne olursa olsun her yıl sürekli azalan ve düşük geri ödeme tutarları ile tüketicilere, ihtiyaçlarına rahatlıkla sahip olma imkanı sağlayan YTL Azalan Faizli Taşıt ve Mortgage Kredisi faiz oranlarında da indirime gidildi.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir