HSBC'den Advantage Kartı ile Facebook'ta 'avantaj toplama' uygulaması

HSBC'den Advantage Kartı ile Facebook'ta 'avantaj toplama' uygulaması

HSBC, Advantage Kredi Kartı ile Facebook’ta ”Avantaj Toplamaca” uygulaması başlattı.

HSBC’den yapılan yazılı açıklamaya göre, Avantaj Toplamaca uygulamasını Facebook’una ekleyen kullanıcılara rastgele 10 adet ”Avantaj Plakası” veriliyor. Avantaj Plakaları, 1’den 10’a kadar numaralandırılmış 4 ayrı renkte setten oluşuyor.

Kullanıcılar çek-bırak yöntemiyle ellerindeki plakalarla sıralı diziler oluşturmaya çalışıyor. Oluşturulan diziler ne kadar uzun olursa alınan puanlar da o kadar artıyor.

Avantaj Toplamaca kullanıcılara, istedikleri diziyi elde edebilmeleri için arkadaşlarıyla Avantaj Plakası değiştirme şansı da veriyor.

Açıklamada, MagiClick Digital Solutions işbirliğinde geliştirilerek 2008’in ilk günlerinde www.AvantajToplamaca.com adresinde yayına sokulan Avantaj Toplamaca’da, kazandıkları puanlarla ilk on sıraya yerleşecek HSBC Advantage Kredi Kartı sahibi Facebook kullanıcılarını da çeşitli armağanlar verileceği belirtildi.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir