HSBC’den Faiz Iadeli Ihtiyac Kredisi Kampanyasi


Ziraat Bankası ile başlayan bankaların kredilerde faiz indirimi dalgası bugün de devam etti. Bugün de HSBC Bank’tan faiz indirimi haberi geldi.
HSBC tarafından yapılan açıklamaya göre, Faiz İadeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası düzenlendiği bildirildi. Kredi kampanyası detay itibari ile Finansbank’ın Bumerang Kredi kampanyasına benziyor.
Faiz İadeli İhtiyaç Kredisi kullanan müşteriler, kredi vadelerine göre kullandıkları kredi için ödedikleri faizin tamamını yada bir kısmını ödemelerinin bitimini takip eden 15 gün içinde iade alabilecekler. Ancak iade tutarına harç, vergi vb. masraflar dahil değil.
24 aya kadar vade imkanları sunulan kredinin üst limiti 5.000 TL olarak belirlenmiş. İhtiyaç Kredisini 6-12 ay vadelerle kullananlar kredi için ödediği faizin tamamını, 13-18 ay vade ile kullananlar %75’ini ve 19-24 ay vadelerle kullananlar da %50’sini iade alabilecekler.
Ancak faiz iadelerinizi alabilmeniz için kredi taksitlerinizi erken yada geç olmamak kaydı ile tam gününde ödemelisiniz. Herhangi bir taksitinizdeki aksama ise kredi faizlerinin cebinizden çıkmasına neden olabilir. Faiz İadeli İhtiyaç Kredisi kampanyasının aylık faiz oranı ise diğer ihtiyaç kredisi kampanyalarından yüksek gözüküyor.
Ödemelerini aksatmadan ve tam gününde yapabilecekler için uygun bir kredi kampanyası olan Faiz İadeli İhtiyaç Kredisi kampanyası hakkında detaylı bilgiyi HSBC Bank şubelerinden alabilirsiniz. HSBC’nin bu kredi kampanyası 30 Nisan 2009 tarihine kadar geçerli olacak.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir