HSBC'den Masrafsiz Ihtiyac Kredisi

HSBC'den Masrafsiz Ihtiyac Kredisi

HSBC Bank, kişiye özel bir masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı ve “Benzersiz Masrafsız İhtiyaç Kredisi” adı ile bizlere duyurdu.

Banka tarafından yapılan açıklamaya göre “Benzersiz Masrafsız İhtiyaç Kredisi” ile müşteriler maksimum 20 bin TL’ye kadar kredi kullanabilecekler ve 36 aya kadar vade seçeneklerinden de faydalanacaklar.

“Benzersiz Masrafsız İhtiyaç Kredisi”nin aylık faiz oranları tercihlere ve kişiye göre değişiyor. Aylık faiz oranları yüzde 1,49’dan başlayarak tercihinize göre yükselebiliyor.

HSBC Bank’ın bu yeni ihtiyaç kredisi hakkında detaylı bilgi almak için size en yakın HSBC şubesini ziyaret edebilir veya 444 0 111 numarasından HSBC Bank Telefon Bankacılığı’na ulaşabiliriniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

2 Comments

  1. MERABALAR BENIM SOYLEMEK ISTEDIGIM BEN BIR IS YERI ACMAK ISTIYORUM HICBIR TEMINATIM YOK VE BI KOZMETIK PARFUMERI DUKKANI ACMAK ISTIYORUM UNIVERSITEYE DIREK GECIS IMKANIYLA BAS VURUYORUM IS YERIMDE SIGORTASIZ CALISIYORUM CALISTIGIMA DAIR EVRAK ALABILIYORUM AMA IS BORDROSU GOSTEREMIYORUM VE BU DURUMDA KREDI ALAMIYORUM BANKALAR BIR SURU REKLAM YAPIYO AMA BI ISE YARAMIYO OLUMSUZ SONUCLANIYO YANI ANLIYACAGINIZ INSANLARI BOSUNA HEVESLENDIRIP SONRA HAYAL KIRIKLIGINA UGRATMAYIN DINLEDIGINIZ ICIN TESEKKURLER

  2. 19000 tl 36 ay ihtiyac kıradisi için baş vurdum kısa zamanda cevap bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir